سیاسی

تقسیم استان تهران در دست بررسی است – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، «احمد وحیدی» وزیر کشور در خصوص اجرای طرح انسداد مرز در شرق کشور، بیان کرد: انسداد مرز یک پروژه قدیمی است و چند بار شروع و رها شده بود که با دستور جمهور و تخصیص منابع، در شرق کشور دنبال می‌شود و در حال اجرا است.

وی در خصوص تقسیم استان تهران به تهران شرقی و غربی نیز عنوان کرد: برنامه تقسیمات کشوری طبق نیازهای هر منطقه طراحی می‌شود و تقسیم استان تهران در دست بررسی است.

وزیر کشور در پاسخ به پرسشی درباره توافق با پاکستان برای ورود به خاک این کشور به منظور مبارزه تروریست‌ها گفت: مقام‌های پاکستانی کاملاً اظهار آمادگی کردند که با هماهنگی همدیگر، اقداماتی انجام بدهیم؛ الان بحث ادامه عملیات مطرح نیست بلکه موضوع مهم این است که آن‌ها هم کاملاً با جمهوری اسلامی ایران در موضوع مبارزه با تروریسم هم‌نظر هستند و بعد از سفر رییس‌جمهور، گام‌های خوبی برداشته می‌شود.

وزیر کشور با اشاره به تخصیص اعتبار برای بازسازی آثار سیل استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: فعلاً دولت مصوب کرده است که ۱.۵ همت اعتبار تخصیص پیدا کند؛ البته طبیعتاً ممکن است بیش از این‌ها نیاز باشد که در وقت مقتضی با ارزیابی‌های مجدد، اعتبار مورد نیاز اختصاص خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا