تغییر در گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی والیبال؛ هینن و لورنزتی هم آمدند!

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، وحید مرادی، سرپرست فدراسیون والیبال این روزها به شدت دنبال تعیین سرمربی برای تیم ملی است. در این راستا او با گزینه‌های مختلفی مذاکره می‌کند و قرار است در نهایت با تصمیم کمیته فنی گزینه نهایی را انتخاب و معرفی کند.

در شرایطی که او چندی پیش در نشست خبری خود اعلام کرده بود که پیاتزا، توتولو، آلکنو و معروف گزینه‌های نهایی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی هستند، حالا خبر می‌رسد که این نفرات تغییر پیدا کرده‌اند. گفته می‌شود ویتال هینن که پیش از این هم یکی از گزینه‌های مدنظر داورزنی، رئیس سابق فدراسیون والیبال بود هم به جمع گزینه‌ها اضافه شده است.

همچنین آنجلو لورنزتی هم دیگر گزینه‌ای است که شانس نشستن روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران را دارد. لورنزتی که یکی از گرانترین مربیان حال حاضر جهان والیبال است چندی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، درمورد شایعه مذاکره‌اش با فدراسیون ایران اظهار داشت: من اخیراً صحبتی با مسئولان فدراسیون ایران نداشتم و تنها ۲ سال قبل صحبت هایی درمورد حضورم در ایران مطرح شد. من برای فصل آینده هم با باشگاه پروجا قرار داد دارم. با این حال در ایتالیا با توجه به نتایج ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، اما فعلاً باید به قراردادم با پروجا پایبند باشم.

با وجود اینکه این صحبت‌ها مطرح شده، اما به نظر می‌رسد او حالا یکی از جدی‌ترین گزینه‌های برای حضور در تیم ملی والیبال ایران به شمار می‌رود. لورنزتی فصل گذشته با ترنتینو عنوان قهرمانی سوپر لیگ ایتالیا را به دست آورد و در حال حاضر سرمربی تیم ملی هیچ کشوری نیست. 

به این ترتیب عملاً نام آلکنو از جمع گزینه‌های هدایت تیم ملی حذف شد و توتولو هم از ابتدا قرار بود به عنوان دستیار در تیم ملی ایران فعالیت کند. با این تفاسیر پیاتزا، لورنزتی، هینن و معروف گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی ایران هستند و توتولو هم به عنوان دستیار شانس زیادی برای حضور در ایران را دارد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا