ورزشی

تعیین تکلیف تیم سوم از جمع اصفهانی‌ها

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

ایسنا/اصفهان در آخرین هفته لیگ‌برتر هندبال مردان تکلیف سومین تیم این فصل از جمع اصفهانی‌های مدعی مشخص می‌شود.

هفته بیست‌ودوم و پایانی سی‌وششمین دوره رقابت‌های لیگ‌برتر هندبال مردان باشگاه‌های ایران روز _شنبه پنجم خردادماه_ برگزار می‌شود و تیم هندبال گیتی‌پسند اصفهان از ساعت ۱۶:۰۰ در سالن شهید سجادی مقابل صنعت‌مس کرمان صف‌آرایی می‌کند.

در شرایطی که قرار بود هفته پایانی رقابت‌های لیگ‌برتر هندبال کشور روز _دوشنبه سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه_ به‌صورت همزمان در شهرهای مختلف کشور برگزار شود، به‌دلیل شهادت ریاست‌محترم جمهوری‌اسلامی ایران و جمعی از همراهان ایشان برگزاری این مسابقات لغو و به روز شنبه هفته آینده موکول شد.

شاگردان کیوان صادقی که از چند هفته قبل می‌توانستند رفتن روی سکو را برای خودشان قطعی کنند با بدشانسی‌های متعددی که گریبان‌گیرشان شد، باید در هفته آخر این مهم را محقق کنند و در صورت پیروزی مقابل نبازترین تیم فصل با ۲۱ پیروزی به مقام سومی لیگ‌برتر دست پیدا خواهند کرد. این در شرایطی است که چنانچه سپاهان در بازی همزمان مقابل پیکان سبزوار امتیاز از دست بدهد گیتی‌پسندی‌ها بدون غلبه‌بر مس هم سوم خواهند شد.

به گزارش ایسنا، از سوی دیگر تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان رقیب مستقیم گیتی‌ها در کسب مدال برنز در هفته پایانی لیگ برتر مهمان تیم پیکان سبزوار است.

 دیدار تیم‌های هندبال پیکان سبزوار و فولاد مبارکه سپاهان در چارچوب هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر از ساعت ۱۶ روز شنبه ۵ خرداد در سالن شهید الداغی سبزوار برگزار خواهد شد.

سپاهان با ۳۲ امتیاز در جایگاه چهارم جدول ایستاده است و پیکان با ۱۶ امتیاز در رده هشتم قرار دارد.

انتهای پیام 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا