به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای از برگزاری تظاهرات همبستگی و حمایت از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین در استان‌های ایلام، خوزستان، هرمزگان، خراسان شمالی و آذربایجان غربی خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: «بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَی الْبَاطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ ۚ وَلَکُمُ الْوَیْلُ مِمَّا تَصِفُونَ» سورۀ انبیا […]


به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای از برگزاری تظاهرات همبستگی و حمایت از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین در استان‌های ایلام، خوزستان، هرمزگان، خراسان شمالی و آذربایجان غربی خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است:

«بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَی الْبَاطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ ۚ وَلَکُمُ الْوَیْلُ مِمَّا تَصِفُونَ» سورۀ انبیا آیۀ ۱۸

جنایاتِ وحشیانه رژیم غاصبِ صهیونیستی قلوب همه انسان‌های با شرافت را آزرده ساخته و این ننگ بزرگ هرگز از دامان جانیانِ دیوسیرت و حامیان آمریکایی و غربی آن پاک نخواهد شد، لذا همچنان فریاد محکومیت حاکمان پست این رژیم و اربابان آمریکایی آن‌ها در سراسر جهان طنین‌انداز است و باید ادامه یابد.

امروز بر تمامی مسلمانان و آزادگان جهان لازم است که در دفاع از فلسطین و محکومیت جنایات این رژیم کودک‌کش صهیونیستی کوتاهی نکرده و تا پیروزی نهایی این ملت شجاع در کنار آنان بایستد.

مردم شهید پرور و انقلابی ایران اسلامی که با الهام از مکتب امامین انقلاب اسلامی همواره از مردم فلسطین دفاع کرده در «روز جمعه ۱۰ آذر ماه» در (استان‌های ایلام، خوزستان، هرمزگان، خراسان شمالی و آذربایجان غربی) بعد از اقامه نماز جمعه با برگزاری تظاهرات، ضمن اعلام همبستگی با ملت فلسطین و حمایت از مقاومت؛ فریاد آزادی قدس شریف را سر خواهند داد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی