در پیامی صورت گرفت؛ تسلیت قالیباف در پی در گذشت حجت‌الاسلام مسعود دیانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت اندیشمند دین‌پژوه حجت‌الاسلام و المسلمین مسعود دیانی را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری مهر، متن پیام تسلیت دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است: بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم إنّا للّه و انّا إلیه راجعون […]

در پیامی صورت گرفت؛

تسلیت قالیباف در پی در گذشت حجت‌الاسلام مسعود دیانی

تسلیت قالیباف در پی در گذشت حجت‌الاسلام مسعود دیانی

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت اندیشمند دین‌پژوه حجت‌الاسلام و المسلمین مسعود دیانی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن پیام تسلیت دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

إنّا للّه و انّا إلیه راجعون

درگذشت اندیشمند دین‌پژوه، نویسنده، شاعر، محقق توانمند و نام‌آشنا حجةالاسلام والمسلمین مسعود دیانی موجب تأسف و تأثر گردید.

ایشان که علم‌آموختهٔ حوزه‌های علمیه و مراکز علمی بودند، در تبیین و تشریح موضوعات مختلف دینی، با ذوق سرشار و فرهیختگی، تلاشی بی‌وقفه داشت و این مجاهدت که در ماه‌های اخیر علی‌رغم تشدید بیماری ادامه یافت، از وی به یادگار خواهد ماند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت فقدان این چهرهٔ جوان عرصهٔ اندیشه و تحقیق به روحانیت و حوزه‌های علمیه، جامعهٔ فرهنگی، ادبی و پژوهشی کشور، دوستان و به‌ویژه خانوادهٔ گرامی، برای روح متعالی این روحانی ارجمند که در موسم مسعود نیمه شعبان به ملکوت اعلی پیوست، علو درجات و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی.


تسلیت قالیباف در پی در گذشت حجت‌الاسلام مسعود دیانی