به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم وارسته و استاد اخلاق، آیت‌الله سید کاظم ارفع را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم إذا مات العالم ثُلم فی الإسلام ثَلمة لا یسدّها شیء إلی یوم القیامة درگذشت عالم وارسته، مترجم و دین‌پژوه […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم وارسته و استاد اخلاق، آیت‌الله سید کاظم ارفع را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إذا مات العالم ثُلم فی الإسلام ثَلمة لا یسدّها شیء إلی یوم القیامة

درگذشت عالم وارسته، مترجم و دین‌پژوه گرانقدر و استاد اخلاق آیت‌الله سید کاظم ارفع موجب تأثر و تأسف گردید.

آیت الله ارفع که در محضر اساتید و فضلای برجسته کسب فیض کرده بودند، در سال‌های عمر شریف خود در تألیف و نشر علوم و معارف اسلامی، ترویج فرهنگ اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) و همچنین در سال‌های پیش از انقلاب و پس از آن در امر وعظ و تبیین مواضع انقلاب اسلامی سعی بسیار داشتند و با بیان نکات اخلاقی برای عموم مردم در رسانه ملی خدمات درخشانی ارائه کردند.

ضمن عرض تسلیت به حوزه‌های محترم علمیه‌، روحانیت معزز تهران، شاگردان، ارادتمندان و بیت شریف ایشان، برای آن عالم مهذب علو درجات و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه پروردگار مسالت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی


تسلیت قالیباف در پی درگذشت آیت‌الله سید کاظم ارفع – پایگاه خبری هشت صبح