به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) شهادت مجاهد باتقوا، حاج احمد بحر، رییس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین به دست سفاکان رژیم صهیونیستی را به آحاد امت اسلامی تبریک و تسلیت گفت. بسم الله الرحمن الرحیم وَ […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) شهادت مجاهد باتقوا، حاج احمد بحر، رییس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین به دست سفاکان رژیم صهیونیستی را به آحاد امت اسلامی تبریک و تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی سَبیلِ اللهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون

جناب آقای اسماعیل هنیه

رییس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی – حماس

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

شهادت مجاهد با تقوا آقای حاج احمد بحر، رییس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین به دست سفاکان جنایت‌پیشه صهیونیست را به جنابعالی، ملت فلسطین و آحاد امت اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

رژیم آپارتاید و موقت صهیونیستی با ارتکاب این جنایات تنها ذات پلید خود را نمایان ساخته و آزادگان جهان را بیش از پیش متوجه مظلومیت ملت فلسطین خواهد نمود و بار دیگر نشان داد که کوچک‌ترین پایبندی به اصول و قواعد حقوق بین‌المللی ندارد.

بی شک خون شهدای فلسطین، عزم ملت مظلوم و مقاوم فلسطین را در برابر خویِ تجاوزگر این رژیم غاصب و ایستادگی برای آزادی سرزمین‌شان از لوث وجود اشغالگران، مصمم‌تر خواهد ساخت. از خداوند منّان برای خانواده آن مرحوم صبر جمیل و برای ملت فلسطین استواری و پیروزی بر دشمن صهیونیستی را مسئلت دارم.

محمدباقر قالیباف

رییس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران 


تسلیت قالیباف به مناسبت شهادت رییس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین – پایگاه خبری هشت صبح