با صدور پیامی صورت گرفت؛ تسلیت سرلشکر سلامی در پی درگذشت والده سردار رسول‌زاده فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیام‌های جداگانه، درگذشت والده سردار رسول‌زاده و پدر سردار شریعتی را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت والده سردار رسول […]

با صدور پیامی صورت گرفت؛

تسلیت سرلشکر سلامی در پی درگذشت والده سردار رسول‌زاده

تسلیت سرلشکر سلامی در پی درگذشت والده سردار رسول‌زاده

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیام‌های جداگانه، درگذشت والده سردار رسول‌زاده و پدر سردار شریعتی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت والده سردار رسول زاده را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

برادر عالیقدر سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر رسول زاده

با سلام و تحیات؛

درگذشت والده مکرمه و ارجمند جنابعالی در ایام فاطمیه و موسم حزن و اندوه صدیقه اطهر (س) موجب تأثر و تالم گردید.

این ضایعه را به آن برادر گرانقدر و مصیبت دیدگان عزیز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن سیده فقیده، رحمت و مغفرت الهی و همجواری با خاتون دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها و برای جنابعالی و عموم بازماندگان صبر، شکیبایی، سلامتی و دوام توفیق در خدمت به میهن اسلامی، مسالت دارم.

همچنین سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی در گذشت پدر سردار سرتیپ پاسدار امین شریعتی را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

برادر گرانقدر سردار سرتیپ پاسدار امین شریعتی

سلام علیکم؛

خبر درگذشت پدر ارجمندتان مرحوم مصطفی شریعت محسنی موجب تأسف و تالم گردید.
بی شک مجاهدت‌های جنابعالی به عنوان فرزند رشید آن مرحوم در هشت سال دفاع مقدس و دیگر عرصه‌های اقتدار و سربلندی ایران اسلامی، ذخیره ارزشمندی برای آن پدر مؤمن و خادم اهل بیت علیهم السلام خواهد بود.

مصیبت وارده را به آن برادر عزیز و بیت معزز تسلیت عرض نموده و از خداوند کریم و نعیم برای آن فقید سعید، غفران و رحمت الهی و برای جنابعالی و بازماندگان صبر و اجر و توفیق مسئلت می‌کنم.


تسلیت سرلشکر سلامی در پی درگذشت والده سردار رسول‌زاده