نماینده فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی از وزیر آموزش و پرورش خواست به موضوع رتبه بندی معلمان توجه کند. به گزارش هشت صبح، محمد مهدی فروردین در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در تذکری شفاهی به وزیر آموزش و پرورش خواستار تبدیل وضعیت معلمان غیر رسمی شد و گفت: بسیاری از فرهنگیان یک سال و […]

نماینده فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی از وزیر آموزش و پرورش خواست به موضوع رتبه بندی معلمان توجه کند.

به گزارش هشت صبح، محمد مهدی فروردین در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در تذکری شفاهی به وزیر آموزش و پرورش خواستار تبدیل وضعیت معلمان غیر رسمی شد و گفت: بسیاری از فرهنگیان یک سال و نیم از بازنشستگی‌شان می‌گذرد ولی پاداشی دریافت نکردند. در خصوص بحث رتبه‌بندی نیز این بحث رتبه‌بندی شامل خیلی از معلمان و آن هایی که در حال بازنشستگی هستند، نشده است که از وزیر آموزش و پرورش می‌خواهم به این موارد رسیدگی شود.

نماینده فیروزآباد همچنین با انتقاد از گرانی قیمت گاز مایع طی روزهای اخیر اظهار کرد: در چند روز گذشته گاز مایع به یکباره بسیار گران شد که با اعتراض مردم ارزان شد اما در برخی از نقاط با همان قیمت گران به مردم عرضه می‌شود؛ چرا کسی نیست پاسخ این اختلاف قیمت را بدهد و این اختلاف قیمت به جیب چه کسی رفته است؟ این مورد جزء مطالبات مردم است که باید رسیدگی شود.

انتهای پیام