به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، منچستر یونایتد شب گذشته میزبان بورنموث بود و با نتیجه سنگین ۳ بر صفر شکست خورد تا تیره روزی جدیدی برای شیاطین سرخ رقم بخورد. پیرس مورگان خبرنگار مطرح بریتانیایی بعد از این شکست تلخ منچستر یونایتد به اریک تن هاگ سرمربی تیم حمله کرد و نوشت: اریک تن […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، منچستر یونایتد شب گذشته میزبان بورنموث بود و با نتیجه سنگین ۳ بر صفر شکست خورد تا تیره روزی جدیدی برای شیاطین سرخ رقم بخورد.

پیرس مورگان خبرنگار مطرح بریتانیایی بعد از این شکست تلخ منچستر یونایتد به اریک تن هاگ سرمربی تیم حمله کرد و نوشت: اریک تن هاگ، بهترین مهاجم تاریخ کریستیانو رونالدو، را اخراج کرد و به جای او فردی که در ۱۲ بازی در لیگ برتر گلی نزده را جایگزین کرد!

راسموس هوجلوند مهاجم تازه وارد منچستر یونایتد در تابستان گذشته است تا جای خالی رونالدو را پر کند ولی این بازیکن در حال تبدیل شدن به یکی از بدترین خریدهای تاریخ منچستر است.

رونالدو فصل گذشته با تن هاگ درگیری شدیدی داشت. سرمربی هلندی اسطوره پرتغالی را نیمکت نشین کرد ولی در نهایت رونالدو با مصاحبه جنجالی اش علیه مدیریت و کادر فنی باعث شد تا قراردادش فسخ شود و زمستان گذشته راهی النصر عربستان شد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید