امیر سیاری: تجربیات آماد و پشتیبانی در دوران دفاع مقدس بایدچراغ راه ارتش باشد معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: تجربیات ارزنده آماد و پشتیبانی در دوران دفاع مقدس باید امروز چراغ راه برنامه‌ها و اقدامات معاونت آماد و پشتیبانی ارتش باشد. به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش در جمع معاون و […]

امیر سیاری:

تجربیات آماد و پشتیبانی در دوران دفاع مقدس بایدچراغ راه ارتش باشد

تجربیات آماد و پشتیبانی در دوران دفاع مقدس بایدچراغ راه ارتش باشد

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: تجربیات ارزنده آماد و پشتیبانی در دوران دفاع مقدس باید امروز چراغ راه برنامه‌ها و اقدامات معاونت آماد و پشتیبانی ارتش باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش در جمع معاون و کارکنان آماد و پشتیبانی و تحقیقات صنعتی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: آماد و پشتیبانی، اقیانوسی از کار است و اهمیت آن بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

امیر سیاری ادامه داد: تأمین انواع سلاح، تجهیزات، مهمات و قطعات نیروها، ترابری، سوخت، تغذیه و ده‌ها عامل دیگر از مؤلفه‌های مهم موفقیت در هر اقدام نظامی است.

وی با بیان اینکه در پیروزی و شکست نبردها و عملیات‌ها، آماد و پشتیبانی در تمام ارتش‌ها نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای دارد، افزود: بررسی جنگ‌های جهانی اول و دوم و همچنین جنگ‌های اخیر منطقه، اهمیت آماد و پشتیبانی را بیش از پیش مشخص می‌کند و اثر اقدامات و برنامه‌های آماد و پشتیبانی را می‌توان در برگزاری موفق رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش، دید.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش ضمن تشکر از تلاش‌های جهادی مسئولان و متولیان معاونت آماد و پشتیبانی ارتش گفت: احساس مسئولیت، امانت‌داری و پاکدستی ویژگی افسران و کارکنان ارتش است.

دریادار سیاری اضافه کرد: همرزمان ما در آماد و پشتیبانی، از ستاد ارتش تا نیروها، با اخلاص، پشتکار و در سکوت اقداماتی انجام داده‌اند که موجب ارتقاء و هم‌افزایی بیشتر در بخش آماد ارتش شده است.

وی اظهار داشت: وضعیت امروز، متغیرهای مختلف و تهدیدهای موجود، ایجاب می‌کند که همواره آینده را زودتر از رویدادها ترسیم کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش تأکید کرد: لازم است با نگاه به آینده به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که ارتش جمهوری اسلامی ایران در انجام مأموریت‌های خود که حفظ استقلال، تمامیت ارضی و صیانت از نظام مقدس کشورمان است، موفق‌تر از گذشته عمل کند.

دریادار سیاری با تأکید بر اینکه تجربیات ارزنده آماد و پشتیبانی در دوران دفاع مقدس باید چراغ راه امروز برنامه‌ها و اقدامات معاونت آماد و پشتیبانی ارتش باشد، گفت: برنامه‌ریزی و هم‌افزایی در تعاملات و تبادل تجربیات و اطلاعات با بهره‌مندی از علم و فناوری روز یک ضرورت در موفقیت مدیران و فرماندهان است؛ لذا باید با احصاء نقاط ضعف و قوت در هر برهه‌ای، آماده اجرای بهینه همه مأموریت‌های خطیر ارتش برای سربلندی نظام و مردم عزیز ایران اسلامی باشیم.


تجربیات آماد و پشتیبانی در دوران دفاع مقدس بایدچراغ راه ارتش باشد