به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام سید علی‌اکبر اجاق‌نژاد به سمت تولیت مسجد مقدس جمکران را تبریک و از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان توفیق روزافزون در انجام این رسالت معنوی مسئلت کرد. بر اساس این گزارش، رئیس‌جمهور در پیام تبریک انتصاب حجت‌الاسلام اجاق‌نژاد، اظهار امیدوار کرد […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام سید علی‌اکبر اجاق‌نژاد به سمت تولیت مسجد مقدس جمکران را تبریک و از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان توفیق روزافزون در انجام این رسالت معنوی مسئلت کرد.

بر اساس این گزارش، رئیس‌جمهور در پیام تبریک انتصاب حجت‌الاسلام اجاق‌نژاد، اظهار امیدوار کرد که در پرتو توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با ارائه خدمات شایسته به زائران و طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی–مذهبی خلاقانه و مبتکرانه، بیش از پیش شاهد بهره‌مندی مردم متدین و ولایتمدار ایران اسلامی از آثار و فیوضات آن مسجد شریف و نورانی باشیم.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج سید علی‌اکبر اجاق‌نژاد (دامت توفیقاته)

انتصاب شایسته جناب‌عالی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سمت تولیت مسجد مقدس جمکران را تبریک عرض می‌کنم. این انتصاب و اعتماد معظم‌له، افتخار و سرمایه بزرگی برای خدمت هر چه بیشتر به زائران عزیز است.

امیدوارم در پرتو توجهات حضرت علی عصر (عج) و با ارائه خدمات شایسته به زائران و طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی – مذهبی خلاقانه و مبتکرانه، بیش از پیش شاهد بهره‌مندی مردم متدین و ولایتمدار ایران اسلامی از آثار و فیوضات آن مسجد شریف و نورانی باشیم. از درگاه خداوند بزرگ، توفیق روزافزونتان را در انجام این رسالت معنوی مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران


تبریک رییسی به تولیت جدید مسجد مقدس جمکران – پایگاه خبری هشت صبح