استان ها

تأمین مسکن برای مددجویان از اقدامات مهم در استان بوشهر است – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار بوشهر عصر دوشنبه در آئین افتتاح سه‌هزارمین واحد مسکن روستایی شهرستان بوشهر از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ویژه مددجویان اظهار داشت: حمایت از مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مورد توجه و تاکید قرار دارد و مدیریت استان در این مسیر نهایت توان خود را به کار گرفته است.

احمد محمدی زاده افزود: تأمین مسکن برای مددجویان از اقدامات مهم در استان بوشهر است و امروز سه‌هزارمین واحد مسکونی مورد بهره برداری قرار گرفت.

بیش از ۲۵۰۰ قطعه زمین برای مسکن مددجویان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر نیز در این آئین با اشاره به اینکه واگذاری زمین مسکونی به مددجویان نهادهای حمایتی و محرومین در اولویت است، اظهار داشت: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه زمین در روستاها و شهرهای استان بوشهر برای ساخت مسکن مددجویان آماده واگذاری است.

محمد هادی رستمیان با قدردانی از نهادهای انقلاب اسلامی از جمله سپاه پاسداران، بسیج سازندگی، کمیته امداد، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان در تأمین زمین و مسکن مددجویان و محرومین استان بوشهر اضافه کرد: تلاش می‌شود بر اساس برنامه‌ریزی، مسکن خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی و محرومین ساخته و جشن خانه‌دار شدن این افراد برگزار شود.

۸۰۰ قطعه زمین مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر واگذار شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر هم با اشاره به اینکه تاکنون ۸۰۰ قطعه زمین مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر واگذار شده است گفت: در این راستا ۵۸۰ قطعه زمین هم به مددجویان بهزیستی برای ساخت مسکن تحویل شده است.

سید محمود دستغیبی بیان کرد: در واگذاری زمین در شهرهای استان بوشهر هیچ مشکلی وجود ندارد و با کمترین قیمت به جامعه هدف تحویل می‌شود.

سه‌هزارمین واحد مسکن روستایی شهرستان بوشهر از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ویژه مددجویان با حضور استاندار، معاون عمرانی استاندار، مدیران کل کمیته امداد و بهزیستی، راه و شهرسازی و دیگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر افتتاح شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا