به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در آئین افتتاح نخستین نمایشگاه جامع تربیت و آموزش ارتش انقلابی که صبح امروز در ستاد ارتش برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: جایگاه تربیت در روند آموزشی نیروهای مسلح و همچنین در آمیختگی آموزش و عمل موضوعاتی است که در نظام آموزشی […]


به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در آئین افتتاح نخستین نمایشگاه جامع تربیت و آموزش ارتش انقلابی که صبح امروز در ستاد ارتش برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: جایگاه تربیت در روند آموزشی نیروهای مسلح و همچنین در آمیختگی آموزش و عمل موضوعاتی است که در نظام آموزشی ما مورد غفلت واقع شده است.

باقری تصریح کرد: البته آموختگی آموزش و عمل در حوزه پزشکی وجود دارد ولی در حوزه تربیتی در دانشگاه‌ها اقدام خاصی صورت نمی‌گیرد و دانشجویان روز اولی که وارد دانشگاه می‌شوند وضعیت بهتری از روز فارغ التحصیلی دارند.

وی افزود: لذا توصیه می‌کنم حتماً از مسئولان بخش‌های کشوری برای بازدید از این نمایشگاه دعوت کنید.

سرلشکر باقری در ادامه با اشاره به موضوع فلسطین گفت: از رزمندگان فلسطینی تشکر می‌کنیم و آینه قبله اول مسلمین کاملاً روشن است و جبهه حق حتماً پیروز خواهد بود.

رئیس ستادکل نیره‌ای مسلح اظهار داشت: به نفع رژیم صهیونیستی است که دست از جنایت بردارد و فلسطینیان از هر دین و آئین خودشان برای سرنوشتشان تصمیم بگیرند.