اقتصادی

بررسی قیمت پیکاپ G۹ در بازار آزاد، نوبرانه گروه بهمن + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

پیکاپ G9 محصول جدید گروه بهمن است که این روزها شاهد عرضه نخستین سری آن در بازار آزاد هستیم. پس از ورود سری اول این خودرو به بازار، می‌توان قیمت پیکاپ G9 را تا حدی بررسی کرد. البته باید به این نکته اشاره کنیم که قیمت پیکاپ G9 در بازار آزاد همانند بسیاری از خودروهای تازه‌وارد، حباب دارد و برای فروکش‌کردن این حباب باید صبر پیشه کرد.

 

درحال‌حاضر قیمت پیکاپ G9 در بازار آزاد برای نسخه‌های مختلف بیش از سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است. این رقم به هیچ عنوان برای خرید یک پیکاپ مونتاژی توجیه‌پذیر نیست. به‌عنوان مثال با صرف مبلغ دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، می‌توانید رقیب این خودرو یعنی فوتون تونلند G7 را از بازار آزاد خریداری کنید و با ۶۰۰ میلیون تومان باقی‌مانده، یک کوییک اتوماتیک را در اختیار بگیرید!

 

جدول قیمت پیکاپ G9 در بازار آزاد، اردیبهشت ۱۴۰۳:

بررسی قیمت پیکاپ G۹ در بازار آزاد، نوبرانه گروه بهمن + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه بهمن پیکاپ G9 را در سه رنگ آبی، سفید و مشکی به تولید می‌رساند. از بین این سه رنگ، نسخه‌های مشکی معمولاً بیشترین قیمت را در بازار آزاد دارند. در سوی دیگر نسخه‌های آبی‌رنگ با ۶۰ میلیون تومان اختلاف نسبت به نسخه‌های مشکی، ارزان‌ترین نمونه‌های پیکاپ G9 در بازار آزاد به حساب می‌آیند.

 

یکی از بزرگ‌ترین انتقادها به پیکاپ G9 گروه بهمن، عدم تناسب ابعاد و وزن خودرو با پیشرانه نصب‌شده روی آن است. این پیکاپ به موتور چهارسیلندر دولیتری توربوشارژر با تزریق مستقیم سوخت مجهز است که حداکثر راندمان ۱۹۵ اسب‌بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. جعبه دنده هشت سرعته خودکار نیز وظیفه انتقال قدرت را در این پیکاپ دو تنی بر عهده دارد. نزدیک‌ترین رقیب این پیکاپ یعنی فوتون اتوماتیک ایران‌خودرو دیزل با قیمت کمتر و قوای فنی قوی‌تر، گزینه بهتری نسبت به پیکاپ G9 در شرایط فعلی به حساب می‌آید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا