حسینی در حاشیه هیئت دولت: بذرپاش از گزینه‌های جدی وزارت راه است معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: آقای رئیس جمهور روز یکشنبه آینده در نامه ای به مجلس گزینه‌ تصدی وزارت راه را معرفی می کنند تا تکلیف وزارتخانه راه و شهرسازی معلوم شود. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، سیدمحمد حسینی، روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیأت […]

حسینی در حاشیه هیئت دولت:

بذرپاش از گزینه‌های جدی وزارت راه است

بذرپاش از گزینه‌های جدی وزارت راه است

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: آقای رئیس جمهور روز یکشنبه آینده در نامه ای به مجلس گزینه‌ تصدی وزارت راه را معرفی می کنند تا تکلیف وزارتخانه راه و شهرسازی معلوم شود.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، سیدمحمد حسینی، روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران با آرزوی شفای عاجل برای رستم قاسمی، وزیر پیشین راه و شهرسازی، درباره احتمال معرفی مهرداد بذرپاش برای تصدی این وزارتخانه گفت: بحث آقای بذرپاش به‌عنوان یکی از گزینه‌های جدی در دولت مطرح است اما این موضوع زمانی قطعی می‌شود که رئیس‌جمهور نامه معرفی وزیر پیشنهادی را به مجلس ارسال کند تا تکلیف این وزارتخانه معلوم شود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: آقای افندی‌زاده هم که به‌عنوان سرپرست وزارت راه و شهرسازی انتخاب شده است، آشنایی و اشراف کافی به مسائل این حوزه دارد و در حال پیگیری امور است.


بذرپاش از گزینه‌های جدی وزارت راه است