به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، قرعه کشی مرحله گروهی مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۲۴ امروز(جمعه) برگزار شد. مهمترین سوال بعد از این قرعه کشی آینده لیونل اسکالونی سرمربی آرژانتین قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ و مدافع عنوان قهرمانی کوپا آمریکا است. اسکالونی ماه گذشته در نشست خبری بعد از بازی با برزیل همه وارد شوک کرد. […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، قرعه کشی مرحله گروهی مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۲۴ امروز(جمعه) برگزار شد. مهمترین سوال بعد از این قرعه کشی آینده لیونل اسکالونی سرمربی آرژانتین قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ و مدافع عنوان قهرمانی کوپا آمریکا است.

اسکالونی ماه گذشته در نشست خبری بعد از بازی با برزیل همه وارد شوک کرد. او اعلام کرد وقت جدایی فرا رسیده و باید تصمیم بزرگ را بگیرد. پیام خداحافظی اسکالونی بازیکنان آلبی-سلسته را شوکه کرد.

در همین رابطه گاستون ایدول مشهورترین خبرنگار ورزشی آرژانتین بعد از مراسم قرعه کشی کوپا آمریکا ۲۰۲۴ درباره آینده اسکالونی گفت: اسکالونی ادامه همکاری اش با تیم ملی آرژانتین را تایید نکرده اما به احتمال قوی او در مسابقات کوپا روی نیمکت آرژانتین خواهد بود. او تاکید کرد که در این بار با رئیس فدراسیون و مسی دوباره صحبت می کند.

مسی یک بار در مسابقات ملی خداحافظی کرده بود که اسکالونی با اصرار او را به تیم ملی برگرداند تا قهرمان جهان شود. این بار مسی به دنبال برگرداندن اسکالونی است.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید