نقدعلی در صحن مجلس: بازاریان با تعطیلی کسب و کار خود همراهی نکردند نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای که از خارج هدایت شدند، می‌خواهند بازاریان را مجبور به تعطیلی کسب و کار خود کنند که بازاریان با آن‌ها همراهی نکردند. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در جلسه […]

نقدعلی در صحن مجلس:

بازاریان با تعطیلی کسب و کار خود همراهی نکردند

بازاریان با تعطیلی کسب و کار خود همراهی نکردند

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای که از خارج هدایت شدند، می‌خواهند بازاریان را مجبور به تعطیلی کسب و کار خود کنند که بازاریان با آن‌ها همراهی نکردند.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۵ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، اظهار داشت: مردم ما پشتیبان نظام هستند اما این روزها می‌بینیم ۱۰-۱۵ نفر آدم‌هایی که از خارج هدایت شده اند، می‌خواهند کاسبان را مجبور به تعطیلی کسب و کار خود کنند که خوشبختانه بازاریان با آنها همراهی نکردند.

وی افزود: شأن سیستم قضائی ما کجاست؟ بسیاری از کاسبان از نظام دفاع و حمایت می‌کنند که برخی از افراد می‌خواهند به زور این افراد را مجبور کنند که کاسبی خود را تعطیل کنند که باید با این عوامل حتماً برخورد جدی شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظار داشتیم مجلس شورای اسلامی پیرو حوادث اخیر در کشور یک جلسه غیرعلنی برگزار می‌کرد که زوایای این حوادث مشخص‌تر شود.


بازاریان با تعطیلی کسب و کار خود همراهی نکردند