نماینده ولی فقیه در قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه: ایران یک قدرت نوظهور است تایباد ـ نماینده ولی فقیه در قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه (ع) گفت: ایران یک قدرت نوظهور است که با سرعت زیاد در سطح جهان در حال مطرح شدن است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید رضا سرور صبح شنبه در مراسم […]

نماینده ولی فقیه در قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه:

ایران یک قدرت نوظهور است

ایران یک قدرت نوظهور است

تایباد ـ نماینده ولی فقیه در قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه (ع) گفت: ایران یک قدرت نوظهور است که با سرعت زیاد در سطح جهان در حال مطرح شدن است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید رضا سرور صبح شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان تایباد اظهار کرد: ایران یک قدرت نوظهور است که با سرعت زیاد در سطح جهان در حال مطرح شدن است، آنها امروز که حمله روسیه به اوکراین و تهدید حمله چین به تایوان را می‌بینند ایران را مقصر می‌دانند زیرا این تنها ایران بود که بعد از جنگ جهانی دوم به روی پایگاه‌های نظامی آمریکا مستقیماً آتش گشود.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه (ع) گفت: فتنه‌ها یکی پس از دیگری سرکشی می‌کنند، اما چهره نورانی حق پدیدار خواهد شد، آمریکا در سند جامع راهبردی خود سه کشور روسیه، چین و ایران را تهدید مهمی برای خود برشمرده است.

وی افزود: اوکراین را بهانه‌ای برای مهار روسیه و تایوان بهانه‌ای برای مهار چین و قره باغ را برای ایران تدارک دیدند که با فرماندهی رهبر معظم‌انقلاب این نقشه، نقش بر آب شد. هرچند اگر علی اف به گستاخی خود ادامه دهد راهکارهای غیرنظامی زیادی برای تنبیه او وجود دارد تا بداند در عرصه شیران جایی برای مگس وجود ندارد.

سرور تصریح کرد: در داخل کشور موضوع حجاب و بی حجاب را مطرح کردند، اما رهبری انقلاب فرمودند «موضوع حجاب نیست» بلکه این جریانات حاصل درد سیلی است که آمریکا در موضوع قره باغ از ایران خورد. آنها وقتی‌نتوانستند ایران را وارد یک نبرد منطقه‌ای کنند، حقیرانه در داخل کشور به توطئه پراکنی رو آورد اما اقوام، مذاهب و ادیان کشور با آنها همراهی نکردند.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه (ع) اضافه کرد: ما حوادث تلخی و ناگواری زیادی را شاهد بودیم و صبر کردیم اما در نهایت پیروزی با ما است و این امر با وحدت اقوام و مذاهب محقق خواهد شد و این حرف امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است. دشمن همه ما آمریکا است و جز شیطان بزرگ کسی دیگر را دشمن نمی‌دانیم.

وی خطاب به بسیجیان گفت: همه قدرت ما برآمده از معنویت است، معنویتی که بسیجیان عزیز ما را در نیمه‌های شب با چشم گریان در مقابل پروردگار نشاند و باید به این معنویت برگردیم.


ایران یک قدرت نوظهور است