به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: بعد از جنایت جنگی ننگین رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان ⁧ المعمدانی⁩ در ⁧ غزه⁩ و حملات متعدد به مساجدی که شهروندان فلسطینی در آنها پناه گرفته‌اند، اقدام جدید این رژیم در […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: بعد از جنایت جنگی ننگین رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان ⁧ المعمدانی⁩ در ⁧ غزه⁩ و حملات متعدد به مساجدی که شهروندان فلسطینی در آنها پناه گرفته‌اند، اقدام جدید این رژیم در بمباران ⁧ کلیسای یونانی‌ها⁩ در غزه که حدود ۱۰۰۰ نفر غالباً زن و کودک در آن پناه گرفته بودند و متأسفانه ده‌ها نفر شهید و زخمی شده‌اند، برگ سیاه و ننگین دیگری به تاریخ قطور جرایم و جنایات جنگی و ضدبشری رژیم صهیونیستی و رهبران جنایتکار سیاسی، نظامی و امنیتی آن اضافه شد.

وی افزود: حمله جنون آمیز به بیمارستان، مساجد و کلیسا نشان می‌دهد که رژیم غاصب صهیونیستی به هیچیک از اصول و ارزش‌های انسانی، اخلاقی، دینی و نیز موازین و مقررات بین‌المللی پایبند نیست.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تصریح کرد: این جنایت هولناک در محکمه وجدان‌های بشری و از منظر همه ادیان و مذاهب محکوم است.

وی افزود: مستندسازی این جنایات هولناک به منظور طرح آن در محاکم صالحه بین‌المللی و مجازات جنایتکاران صهیونیست و نیز حامیان شناخته شده آنان، مسؤلیتی بین‌المللی است.

کنعانی گفت: مسئولیت رژیم آمریکا و برخی رژیم‌های اروپایی که در حال حمایت بی قید و شرط از رژیم صهیونیستی هستند، از مسؤلیت های بین‌المللی رژیم صهیونیستی و رهبران جنایتکار آن قابل تفکیک نیست.


ایران بمباران کلیسای یونانی‌ها درغزه توسط صهیونیست‌هارا محکوم کرد – پایگاه خبری هشت صبح