ایران اینترنشنال جزو سازمان های تروریستی قرار گرفت

Print Friendly, PDF & Email

هشت صبح: وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه انگلیس هزینه اقداماتش برای ناامن‌سازی ایران را خواهد داد، افزود: شبکه اینترنشنال از سوی ایران به‌عنوان سازمان تروریستی شناخته می‌شود و عوامل و مرتبطین با آن تحت تعقیب خواهند بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با رسانه KHAMENEI.IR می‌گوید: بی‌شک بزرگترین «عملیات تأثیر» روی کشوری در جهان برای بی‌ثبات‌سازی و اغتشاش، از طریق عملیات ترکیبی، همانی بود که در حول اغتشاشات و در دوره پسااغتشاشات از سوی آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی و سعودی صورت گرفت.

خطیب تأکید کرد: در حوادث اخیر، دست رژیم صهیونیستی در اجرا آشکارتر بود؛ در تبلیغات دست انگلیس و در هزینه‌کردن دست رژیم سعودی واضح‌تر بود؛ کل حمایت مالی نمایش منحط برلین در حوزه تبلیغات، فضاسازی، اجاره تجهیزات برای تصویربرداری و ارائه تسهیلات برای حضور خبرنگاران و غذاهای توزیع‌شده و… با هزینه سعودی صورت گرفت.

وزیر اطلاعات ادامه داد: ما هرگز مثل انگلیس، پشتیبان اقدامات تروریستی و ناامن‌سازی سایر کشورها نخواهیم بود ولی تعهدی برای ممانعت از بروز ناامنی در این کشورها هم نخواهیم داشت، لذا کشور انگلیس هزینه اقدامات خود را برای ناامن‌ ساختن کشور بزرگ ایران خواهد پرداخت.

وی با اشاره به اینکه شبکه اینترنشنال از سوی دستگاه امنیتی ایران به‌عنوان سازمان تروریستی شناخته می‌شود تصریح کرد: عوامل آن شبکه تحت تعقیب وزارت اطلاعات قرار خواهند گرفت و من‌بعد، هر نوع ارتباط با این سازمان تروریستی به‌عنوان ورود به حوزه تروریستی و تهدید امنیت ملی تلقی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا