به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام «سید محمدرضا میرتاج‌الدینی» در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۱۳ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی اظهار کرد: رژیم صهیونیستی از ۵۰ روز جنایتی که در دوره اول انجام داد، عبرت نگرفت و دوباره حملات خود به غزه را آغاز کرده است. این رژیم […]


به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام «سید محمدرضا میرتاج‌الدینی» در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۱۳ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی اظهار کرد: رژیم صهیونیستی از ۵۰ روز جنایتی که در دوره اول انجام داد، عبرت نگرفت و دوباره حملات خود به غزه را آغاز کرده است. این رژیم منحوس در چند روز اخیر بیش از هزار نفر را که اکثر آن‌ها زن و کودک بودند را به شهادت رسانده است. وی افزود: دنیا نباید فقط تماشاگر باشد، بلکه باید با اقدامات عملی جلوی این جنایت جنگی را بگیرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از رزمندگان یمنی که از فاصله دور در دفاع از برادران خود در غزه به پا خاسته و کشتی‌های رژیم صهیونیستی را هدف قرار می‌دهند، قدردانی می‌کنم.

میرتاج‌الدینی اظهار داشت: اگر همه مسلمانان متحد شوند و یک تصمیم قاطع بگیرند، قطعاً این حملات متوقف خواهد شد. این ضعف جهان عرب، مسلمانان و بشریت است که جنایات رژیم صهیونیستی را صرفاً مشاهده می‌کنند.