به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، پیمان اکبری پس از شکست مقابل فولاد سیرجان در هفته دهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: به هر دو تیم بابت بازی خوب تبریک می‌گویم. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. آنها تمام جنگندگی خود را به کار بردند. سرمربی پیکان گفت: تنها گلایه من از بازی به […]

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، پیمان اکبری پس از شکست مقابل فولاد سیرجان در هفته دهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: به هر دو تیم بابت بازی خوب تبریک می‌گویم. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. آنها تمام جنگندگی خود را به کار بردند.

سرمربی پیکان گفت: تنها گلایه من از بازی به کمیته داوران است. داور دوم بازی در ست سوم درحالی که باید ارنج تیم‌ها را همزمان تحویل منشی می‌داد این کار را عمدا یا سهوا نکرد و ترکیب و ارنج تیم حریف را دیرتر به منشی داد و در حق ما ظلم شد. امیدوارم کمیته داوران به راحتی از این موضوع نگذرد چون این کار به تیم‌ها لطمه زد.

اکبری در پایان ضمن تقدیر از هواداران سیرجانی گفت: انصافا خیلی خوب تیم‌شان را تشویق کردند برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم.

در پایان هفته دهم لیگ برتر والیبال، تیم پیکان با کسب ۴ برد و ثبت ۶ شکست در رده نهم جدول رده‌بندی قرار دارد. خودروسازان در هفته یازدهم در خانه باید میزبان شهرداری گنبد برود.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید