اژه‌ای: دشمن در فکر تدارک اقدامات تروریستی مشابه حادثه کلانتری ۱۶ زاهدان است/ برخی عوامل دشمن دستگیر شده‌اند

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه دشمن در فکر تدارک اقدامات تروریستی مشابه حادثه کلانتری زاهدان است، از دستگیری برخی عوامل و عناصر دشمن در این ارتباط خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محسنی‌اژه‌ای با اشاره به حمله تروریستی به کلانتری ۱۶ زاهدان و به شهادت رسیدن دو مأمور فراجا، هوشیاری مقابل توطئه‌های دشمن را مورد تأکید قرار داد و گفت: دشمن در فکر تدارک اقدامات تروریستی مشابه حادثه کلانتری ۱۶ زاهدان است.

 

وی افزود: دشمن به مقاصد شوم خود نخواهند رسید اما باید اعلام کنیم که برخی از عوامل و عناصر دشمن در این ارتباط نیز دستگیر شده‌اند.

رئیس عدلیه تصریح کرد: دشمنان تلاش‌های مذبوحانه‌ای را برای ایجاد ناامنی در کشور به خرج می‌دهند و تروریست‌ها را برای انجام عملیات تجهیز و تحریص می‌کنند و از انجام این تلاش‌های مذبوحانه دست برنمی‌دارند؛ با این همه، متولیان امنیت کشور با هوشیاری و مجاهدت، دشمن را ناکام می‌گذارند.

 

رئیس قوه قضاییه در ادامه با تبریک و تسلیت شهادت دو تن از نیروهای فراجا در حادثه تروریستی کلانتری ۱۶ زاهدان و سایر شهدای امنیت که در اثر اقدامات تروریستی هدایت شده از خارج به شهادت رسیدند، تأکید کرد: قوه قضاییه برای برقراری و تحکیم امنیت کشور و مردم، هر نوع همکاری را با نیروهای مسلح و فراجا خواهد داشت؛ باید هوشیار باشیم چرا که دشمن در فکر تدارک اقدامات تروریستی مشابه حادثه کلانتری ۱۶ زاهدان می‌باشد؛ البته إن‌شاء‌الله به مقاصد شوم خود نخواهند رسید و باید اعلام کنیم که برخی از عوامل و عناصر دشمن در این ارتباط نیز دستگیر شده‌اند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا