استان ها

اپراتورها نقاط کور آنتن‌دهی و اینترنت را شناسایی و مرتفع کنند – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش روابط‌عمومی استانداری لرستان، ابوطالب شفقت روز سه‌شنبه در اولین جلسه شورای راهبری توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان که با حضور مدیران دستگاه‌های زیرمجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: باتوجه‌به گزارشی که اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و شرکت پست، پست بانک و زیرساخت‌ها ارائه دادند از امکانات و آمادگی خوبی برخوردارند و این آمادگی در برگزاری دومین مرحله انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خرم‌آباد کاملاً مشهود بود.

وی بر لزوم همکاری شهرداری‌ها با این مجموعه در رساندن فیبر نوری به شرکت‌ها، منازل و اماکن تجاری تأکید کرد و گفت: توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در هوشمندسازی استان و جذب سرمایه‌گذاران تأثیر بسزایی دارد.

استاندار لرستان، تصریح کرد: اپراتورها در استان نقاط کور آنتن‌دهی و اینترنت را شناسایی و نسبت به تقویت و بهینه‌سازی آن اقدام کنند.

شفقت، عنوان کرد: از طریق مجموعه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری به بخشداران، دهیاران اعلام خواهد شد که روستاییان منابع و عملیات‌های مالی خود را از طریق پست‌بانک انجام دهند تا این بانک در حوزه مسائل خرد بتواند از طریق تسهیلات بانکی آنها را حمایت کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا