حجت‌الاسلام خطیب: انگلیس هزینه اقداماتش برای ناامن‌سازی ایران را خواهد داد وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه ما هرگز مثل انگلیس پشتیبان اقدامات تروریستی و ناامن‌سازی سایر کشورها نخواهیم بود، گفت: انگلیس هزینه اقدامات خود را برای ناامن ساختن ایران خواهد پرداخت. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام خطیب وزیر اطلاعات در گفتگو با رسانه KHAMENEI.IR، […]

حجت‌الاسلام خطیب:

انگلیس هزینه اقداماتش برای ناامن‌سازی ایران را خواهد داد

انگلیس هزینه اقداماتش برای ناامن‌سازی ایران را خواهد داد

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه ما هرگز مثل انگلیس پشتیبان اقدامات تروریستی و ناامن‌سازی سایر کشورها نخواهیم بود، گفت: انگلیس هزینه اقدامات خود را برای ناامن ساختن ایران خواهد پرداخت.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام خطیب وزیر اطلاعات در گفتگو با رسانه KHAMENEI.IR، گفت: بی‌شک بزرگترین «عملیات تأثیر» روی کشوری در جهان برای بی‌ثبات‌سازی و اغتشاش، از طریق عملیات ترکیبی همانی بود که در حول اغتشاشات و در دوره پسا اغتشاشات از سوی آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی و سعودی صورت گرفت.

وی افزود: در حوادث اخیر، دست رژیم صهیونیستی در اجرا آشکارتر بود. در تبلیغات دست انگلیس و در هزینه‌کردن دست رژیم سعودی واضح‌تر بود؛ کل حمایت مالی نمایش منحط برلین در حوزه تبلیغات، فضاسازی، اجاره تجهیزات برای تصویربرداری و ارائه تسهیلات برای حضور خبرنگاران و غذاهای توزیع شده و… با هزینه سعودی صورت گرفت.

وزیر اطلاعات گفت: ما هرگز مثل انگلیس، پشتیبان اقدامات تروریستی و ناامن‌سازی سایر کشورها نخواهیم بود ولی تعهدی برای ممانعت از بروز ناامنی در این کشورها هم نخواهیم داشت، لذا کشور انگلیس هزینه اقدامات خود را برای ناامن ساختن کشور بزرگ ایران خواهد پرداخت.

حجت‌الاسلام خطیب تصریح کرد: شبکه اینترنشنال از سوی دستگاه امنیتی ایران به‌عنوان سازمان تروریستی شناخته شده و عوامل آن تحت تعقیب وزارت اطلاعات قرار خواهند گرفت و من‌بعد، هر نوع ارتباط با این سازمان تروریستی به‌عنوان ورود به حوزه تروریستی و تهدید امنیت ملی تلقی خواهد شد.

گفتگوی تفصیلی و تحلیلی وزیر اطلاعات درباره حوادث اخیر، چهارشنبه ۱۸ آبان در KHAMENEI.IR منتشر خواهد شد.


انگلیس هزینه اقداماتش برای ناامن‌سازی ایران را خواهد داد