نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از میزان اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان، زوج های جوان و فرزندآوری انتقاد کرد. به گزارش هشت صبح، علی زنجانی حسنلوئی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، خطاب به رئیس جمهور، بیان کرد: تذکر اول من در خصوص طرح ساماندهی کارکنان دولت است. […]

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از میزان اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان، زوج های جوان و فرزندآوری انتقاد کرد.

به گزارش هشت صبح، علی زنجانی حسنلوئی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، خطاب به رئیس جمهور، بیان کرد: تذکر اول من در خصوص طرح ساماندهی کارکنان دولت است. سازمان امور اداری و استخدامی کشور هیچگونه اراده ای برای حل این موضوع ندارد. وضعیت بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی خوب نیست و با این حقوق ها نمی توانند زندگی خود را بچرخانند. نیاز است همت به خرج دهید در خصوص حقوق بازنشستگان تا اقدام لازم صورت گیرد. 

وی در ادامه اظهار کرد: در سال ۱۴۰۱ علی رغم تاکیدات مقام معظم رهبری از تبصره ۱۸ چه میزان به تولیدکنندگان وام پرداخت شد؟

زنجانی با اشاره به وام پرداخت شده در استان آذربایجان غربی در ۵ ماه اخیر گفت: آیا این میزان برای یک کارخانه کافی است چه برسد به کارخانه های متعدد؟ بر اساس تبصره ۱۶ قرار بود سود تسهیلات عقب افتاده پرداخت نشود اما عملی نشد. 

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وام ازدواج نیز چنین شرایطی دارد. زوجین صاحب فرزند شدند اما موفق به دریافت وام نشدند. مقرر بود برای فرزندآوری تسهیلات پرداخت شود و به خانوارهای دارای فرزند بیشتر قرار بود خودرو تخصیص داده شود اما ما اطلاعی از روند اجرای آن نداریم. 

وی افزود: مشکلات مربیان پیش دبستانی و معلمان حق التدریس کماکان وجود دارد و تا به امروز هیچ نتیجه ای برای آن ها حاصل نشده است. 

انتهای پیام