انتقاد روزنامه دولت از طعنه عباس عبدی به سفرهای بی‌حاصل رئیسی به استان‌ها

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

روزنامه ایران نوشت: استقبال بی‌نظیر و باشکوه مردم البرز از رئیس‌جمهور و کاروان همراه برخی اصلاح‌طلبان را نگران کرده است؛ نشانه این نگرانی، نعل وارونه و طعنه‌های ضدمردمی عباس عبدی، روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب به سفرهای استانی دولت مردمی است.

عبدی در این طعنه، نوشته که «سخت‌ترین کار برای یک مسئول که انرژی فکری زیادی هم می‌برد، نشستن در جلسات سیاستگذاری است و سفر راحت‌ترین کار آنان است.»

به نظر می‌رسد نویسنده این اظهارنظر، اساساً از اخبار دولت به دور است و احتمالاً نهایت تلاشش برای پیگیری این اخبار، گروه‌های واتساپی با حضور سایر همسن‌وسالان خود است.

این‌گونه اظهارنظرها بیش از آنکه عمق جناح‌گرایی ستون‌نویس روزنامه اعتماد را عیان کند، نشان می‌دهد که وی از جلسات متعدد کاری و تصمیم‌گیری که با حضور کارشناسان تراز اول کشور و به ریاست رئیس‌جمهور تشکیل می‌شود، آگاهی ندارد. و البته نمی‌داند که برخلاف دولت مورد حمایت او، در این دولت اگر طرحی در استانی، مثلاً همین البرز اجرا یا افتتاح می‌شود، حاصل این جلسات و محصول بررسی‌های کارشناسی است.

گذشته از این، همان‌طور که رئیس‌جمهور بارها اعلام کرده است، این جلسات، نافی حضور در استان‌ها و دیدار و ملاقات با مردم و شنیدن حرف‌های آنان نیست. اتفاقاً این نگاه خودنخبه‌انگاری برخی مرکزنشینان است که باعث ایجاد شکاف میان دولت و ملت می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا