نوروزی در صحن مجلس مطرح کرد؛ انتقاد از گرانی گوشت/ هیچ کس پاسخگوی وضع موجود نیست نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از گرانی گوشت و نوسانات ارز گفت: متأسفانه هیچ فردی پاسخگوی وضعیت تورم نیست. به گزارش خبرنگار مهر، رحمت الله نوروزی در جلسه علنی امروز (دوشنبه اول اسفند […]

نوروزی در صحن مجلس مطرح کرد؛

انتقاد از گرانی گوشت/ هیچ کس پاسخگوی وضع موجود نیست

انتقاد از گرانی گوشت/ هیچ کس پاسخگوی وضع موجود نیست

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از گرانی گوشت و نوسانات ارز گفت: متأسفانه هیچ فردی پاسخگوی وضعیت تورم نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، رحمت الله نوروزی در جلسه علنی امروز (دوشنبه اول اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: نوسانات قیمت ارز و گرانی گوشت مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است و مردم از ما انتظار دارند در مجلس جلسه‌ای غیرعلنی در این زمینه تشکیل دهیم و راهکاری برای رفع این مشکلات بیندیشیم.

وی بیان کرد: متأسفانه وضعیت تورم و نابسامانی بازار را شاهدیم و کسی هم پاسخگوی وضع موجود نیست که لازم است مجلس در این زمینه جلسه‌ای برگزار کند.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه قانون رتبه بندی معلمان روی زمین مانده و اجرایی نمی‌شود که لازم است وزارت آموزش و پرورش این قانون را به طور جدی و دقیق اجرا کند.