پاک‌مهر در تذکر شفاهی: انتظار دو ساله برای پرداخت پاداش پایان خدمت، حق بازنشستگان نیست نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار طولانی بیش از دو سال برای پرداخت پاداش پایان خدمت به بازنشستگان حق آنان نیست چرا که آنان برای این مبلغ برنامه‌ریزی کرده‌اند. به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد پاک‌مهر نماینده […]

پاک‌مهر در تذکر شفاهی:

انتظار دو ساله برای پرداخت پاداش پایان خدمت، حق بازنشستگان نیست

انتظار دو ساله برای پرداخت پاداش پایان خدمت، حق بازنشستگان نیست

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار طولانی بیش از دو سال برای پرداخت پاداش پایان خدمت به بازنشستگان حق آنان نیست چرا که آنان برای این مبلغ برنامه‌ریزی کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد پاک‌مهر نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۱۷ آبان ماه) در نشست علنی نوبت عصر مجلس در تذکر شفاهی خطاب به دولت، گفت: ضروری است پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان هر چه سریع‌تر پیگیری شود. بازنشستگان نجیبی که اخیراً به افتخار بازنشستگی پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه به جمهوری اسلامی نائل آمده‌اند، به ویژه فرهنگیان، ایثارگران و… امروز چشم به راه پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگی خود هستند.

وی با بیان اینکه انتظار طولانی بیش از دو سال برای پرداخت پاداش پایان خدمت حق آنها نیست، چرا که بازنشستگان برای این مبلغ در حوزه معیشت خود برنامه‌ریزی کرده‌اند، تصریح کرد: با توجه به تورم سالانه و تأخیر دو ساله در پرداخت پاداش پایان خدمت اجحاف مضاعفی به آنها صورت گرفته که نیاز است دولت تدبیر عاجلی در این زمینه انجام دهد.


انتظار دو ساله برای پرداخت پاداش پایان خدمت، حق بازنشستگان نیست