امیرعبداللهیان با سید حسن نصرالله دیدار کرد وزیر امور خارجه کشورمان با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار، آخرین تحولات و اوضاع سیاسی لبنان، فلسطین و منطقه به […]

امیرعبداللهیان با سید حسن نصرالله دیدار کرد

امیرعبداللهیان با سید حسن نصرالله دیدار کرد

وزیر امور خارجه کشورمان با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، آخرین تحولات و اوضاع سیاسی لبنان، فلسطین و منطقه به ویژه احتمالات و تهدیدهای ناشی از تشکیل دولت فاسد و افراطی جدید در رژیم صهیونیستی و جایگاه و موقعیت جنبش‌های مقاومت و تمام محور مقاومت در رویارویی با رخدادهای منطقه‌ای و بین المللی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

حسین امیرعبداللهیان در این ارتباط در صفحه توئیتر خود نوشت: «با آقای سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت‌گوهایی مهم و ضروری داشتم. در راستای تأمین حداکثری امنیت منطقه، مقاومت بی‌تردید در بهترین شرایط خود قرار دارد. گفتگو و همکاری مؤثر منطقه‌ای، بهترین گزینه برای امنیت، پیشرفت و توسعه جمعی است.»


امیرعبداللهیان با سید حسن نصرالله دیدار کرد