تسنیم: الناز رکابی پس از بازگشت به ایران با ارائه توضیحاتی درباره اتفاق رخ‌داده در جریان مسابقات قهرمانی آسیا از مردم کشورمان عذرخواهی کرد. الناز رکابی، ملی‌پوش سنگ‌نوردی ایران پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا که در کره‌جنوبی برگزار شد، گفت:‌ توانستم برخی رقبای اصلی کره‌ای و ژاپنی خود را کنار بگذارم. امیدوارم در […]

تسنیم: الناز رکابی پس از بازگشت به ایران با ارائه توضیحاتی درباره اتفاق رخ‌داده در جریان مسابقات قهرمانی آسیا از مردم کشورمان عذرخواهی کرد.

الناز رکابی، ملی‌پوش سنگ‌نوردی ایران پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا که در کره‌جنوبی برگزار شد، گفت:‌ توانستم برخی رقبای اصلی کره‌ای و ژاپنی خود را کنار بگذارم. امیدوارم در آینده، سایر رقیبان خود را هم کنار بگذارم و موفقیت‌های بیشتری کسب کنم.

ملی‌پوش سنگ‌نوردی ایران در مورد حاشیه‌های حضورش در مسابقات و این‌که گفته بود حضورش بدون حجاب سهوی بوده است، تصریح کرد: این اتفاق کاملاً سهوی رخ داد. در قرنطینه خانم‌ها حضور داشتم و درگیر لوازم فنی‌ام و کار با کفش و وسایلم بودم. به‌دلیل جو حاکم در مسابقه فینال و فراخوان غیرمنتظره‌ای که از من در مسابقات شد، از حجابی که باید می‌داشتم، غافل شدم و روی دیواره رفتم و صعود کردم.

رکابی درباره اینکه گفته شده است هیچ‌کس از او خبر ندارد، اظهار داشت: یک‌سری تندروی‌ها در این ماجرا اتفاق افتاد ولی من با صحت و سلامت کامل به ایران برگشتم. از مردم ایران به‌دلیل تشنج و نگرانی ایجادشده، عذرخواهی می‌کنم. با آرامش خاطر، سلامت کامل و طبق برنامه از پیش تعیین‌شده به ایران بازگشتم. استرس زیادی داشتم ولی تاکنون اتفاقی نیفتاده است. این‌که ۴۸ ساعت، خبری از من نبوده است، اصلاً درست نیست و ما طبق برنامه قبلی به ایران برگشتیم.


الناز رکابی: از مردم عذرخواهی می‌کنم