به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، موزه هنر لوور پاریس از ژانویه هزینه ورودی اولیه را ۲۹ درصد افزایش می‌دهد. علاوه بر این در سال ۲۰۲۴، قیمت حمل و نقل و هتل ها در شهر افزایش می‌یابد. این افزایش قیمت نگرانی‌ها را بیشتر خواهد کرد چرا که بازدیدکنندگانی که تابستان آینده برای بازی‌های المپیک به […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، موزه هنر لوور پاریس از ژانویه هزینه ورودی اولیه را ۲۹ درصد افزایش می‌دهد. علاوه بر این در سال ۲۰۲۴، قیمت حمل و نقل و هتل ها در شهر افزایش می‌یابد. این افزایش قیمت نگرانی‌ها را بیشتر خواهد کرد چرا که بازدیدکنندگانی که تابستان آینده برای بازی‌های المپیک به پاریس می‌آیند با هزینه‌های سنگینی مواجه خواهند شد.

موزه لوور پربازدیدترین موزه جهان، بیانیه ای رسمی داده که هزینه ورودی از ژانویه ۲۰۲۴ از ۱۷ یورو به ۲۲ یورو (۲۳.۷۰ دلار) افزایش می‌یابد. این اولین افزایش قیمت از سال ۲۰۱۷ است. دولت فرانسه تاکید دارد که تعرفه بالاتر به موزه کمک می‌کند تا با افزایش هزینه‌های انرژی کنار بیاید. هزینه ورودی برای افراد خاص مانند افراد زیر ۱۸ سال، معلمان و روزنامه نگاران رایگان است.

علاوه بر این گردشگرانی که تابستان آینده به پاریس می‌روند، در بحبوحه افزایش شدید قیمت هتل‌ها و اجاره آپارتمان‌های توریستی، با مشکلات جدی مواجه خواهند شد. طبق گزارش دفتر گردشگری پاریس، بین تابستان ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴، قیمت هتل‌ها بیش از ۳۰۰ درصد افزایش می‌یابد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید