به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، رئیس باشگاه بارسلونا خوان لاپورتا معتقد است که شاگردان ژاوی هرناندز با وجود ایستادن در رده سوم لالیگا همچنان «شانس اول قهرمانی» در لالیگا هستند. لاپورتا می گوید که بارسلونا بازیکنان مصدوم خط میانی اش را دوباره در ترکیبش دارد و این باعث می شود تا تاکتیک بارسلونا در […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، رئیس باشگاه بارسلونا خوان لاپورتا معتقد است که شاگردان ژاوی هرناندز با وجود ایستادن در رده سوم لالیگا همچنان «شانس اول قهرمانی» در لالیگا هستند.

لاپورتا می گوید که بارسلونا بازیکنان مصدوم خط میانی اش را دوباره در ترکیبش دارد و این باعث می شود تا تاکتیک بارسلونا در حفظ توپ به خوبی در زمین اجرا شود.

او برای نشان دادن اوج گیری مجدد بارسلونا دیدار با اتلتیکو را مثال می زند که هافبک ها خیلی خوب موفق شدند زمام بازی را برعهده بگیرند و در نهایت به پیروزی برسند.

لاپورتا در ادامه درباره امشب بارسلونا مقابل خیرونا رده دومی می گوید که این تیم کاتالونیایی عملکرد خیرکننده ای در این فصل لالیگا داشته و همه را شگفت زده کرده است. او معتقد است امشب بازی سختی دارند ولی به توانایی بازیکنان بارسلونا ایمان دارد.

بارسلونا اکنون با ۳۴ امتیاز در رده سوم لالیگا قرار دارد. رئال با ۳۹ و خیرونا با ۳۸ امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید