اصلا کسی غیر پایداری‌ها در ایران اصلح نیست! – تابناک

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش «تابناک» به نقل از نامه نیوز، سعید جلیلی اخیرا در اظهارنظری انتخاباتی اعلام کرده «مجلس وقتی نقش خود را می‌تواند ایفا کند که افراد اصلح وارد آن شوند». برخی این حرف را کلید رمز انتخابات جبهه پایداری می دانند.

احمد کریمی اصفهانی در گفتگو با نامه نیوز درباره دیدگاه سعید جلیلی برای تشکیل مجلسی با نمایندگان اصلح گفت: اصلا کسی غیرپایداری‌ها در ایران اصلح نیست، پایداری ها از همه انقلابی تر و مومن تر و متخصص تر هستند؛ به همین خاطر جز خودشان کس دیگری را قبول ندارند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره تأثیرگذاری جبهه پایداری بر دولت سیدابراهیم رئیسی افزود: تأثیر آنها آنقدری نیست که برخی ها می گویند. در مجموع پایداری جایگاه و پایگاهی ندارد.

 این فعال سیاسی اصولگرا درباره تسلط پایداری بر مجلس آینده اظهار کرد: این اتفاق نخواهد افتاد. پایداری زمینه رأی در جامعه ندارد بنابراین با هدف سهم خواهی موضوعاتی همچون انتخاب اصلح را مرتب مطرح می کند. اگر این جبهه به حرفی که می زند باور واقعی دارد، یک بار به تنهایی وارد میدان انتخابات شود.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: حتی یک مرتبه هم از جبهه پایداری سراغ نداریم که به تنهایی وارد میدان انتخابات شده باشد چون می داند اگر تنها بیاید جایگاه و موقعیتش در جامعه مشخص می شود. هر زمان که به انتخابات نزدیک می شویم پایداری شروع می کند از انتخاب اصلح حرف می زند تا آنکه بالاخره با کسی کنار بیاید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا