نماینده مردم آبادان در مجلس: اسکله‌های پارکینگ صیادی در بندر آبادان احداث می‌شود آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: اسکله‌های پارکینگ صیادی در بندر آبادان احداث می‌شود. سید محمد مولوی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: این پروژه شامل تهیه مصالح و اجرای اسکله‌های شمع و […]

نماینده مردم آبادان در مجلس:

اسکله‌های پارکینگ صیادی در بندر آبادان احداث می‌شود

اسکله‌های پارکینگ صیادی در بندر آبادان احداث می‌شود

آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: اسکله‌های پارکینگ صیادی در بندر آبادان احداث می‌شود.

سید محمد مولوی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: این پروژه شامل تهیه مصالح و اجرای اسکله‌های شمع و عرشه بتنی به طول حدود ۴۴۷ متر و عرض پنج متر و همچنین دو عدد پل دسترسی هر یک به طول حدود ۵۱ متر و به عرض پنج متر است.

وی افزود: تهیه مصالح و نصب ضربه گیرهای لاستیکی، تهیه مصالح و نصب مهاربندهای چدنی، تهیه مصالح و نصب نرده‌های فلزی جوانب پل دسترسی، انجام لایروبی محدوده پهلوگیری در پروژه اسکله‌های پارکینگ صیادی بندر آبادان اجرا می‌شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: بندر صیادی آبادان واقع در شهر آبادان و در کرانه غربی اروندرود و در مجاورت بازار مرکزی این شهر واقع شده است و موقعیت احداث اسکله‌های پارکینگ در بخش جنوبی اسکله جدیدالاحداث بندر صیادی آبادان (اسکله تخلیه صید و بارگیری تدارکات) است.

مولوی، مدت اولیه اجرای طرح را ۳۰ ماه عنوان کرد و گفت: مبلغ اولیه قرارداد اجرایی ۱۲۹ میلیارد ریال بوده است.