به گزارش پایگاه خبری هشت صبح به نقل از ایسنا، غلامعلی حدادعادل در نشست شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه عملیات طوفان‌الاقصی مقاومت فلسطین مسئله اصلی و اولویت جهان اسلام است، اظهار کرد: این حادثه تاکنون و در طی ۷۵ سالی که از به وجود آمدن رژیم جعلی صهیونیستی گذشته، سابقه نداشته و همانطور که رهبر […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح به نقل از ایسنا، غلامعلی حدادعادل در نشست شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه عملیات طوفان‌الاقصی مقاومت فلسطین مسئله اصلی و اولویت جهان اسلام است، اظهار کرد: این حادثه تاکنون و در طی ۷۵ سالی که از به وجود آمدن رژیم جعلی صهیونیستی گذشته، سابقه نداشته و همانطور که رهبر انقلاب گفتند یک شکست ترمیم‌ناپذیر برای صهیونیست‌ها به ثبت رسانده است.

حدادعادل با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های عملیات اخیر با گذشته این بود که ضربه مقاومت به صهیونیست‌ها قوی‌تر و قدرت تهدیدکنندگی بیشتری داشت، ادامه داد: وقتی ما به جنگ سال ۶۷ یا به جنگ‌های بعدی و حوادث دهه‌های گذشته نگاه می‌کنیم گاهی تعداد کشته‌ها و اسیران اسرائیل در طول یک سال به عدد انگشتان یک دست هم نمی‌رسید و هیبتی برای خودشان ایجاد کرده بودند که گاهی دو اسیر تحویل می‌گرفتند و چند صد زندانی را آزاد می‌کردند تا پیام بدهند که هر اسیری از ما به اندازه‌ چند صد فلسطینی ارزش دارد اما الان شرایط بعکس شده و تعداد اسرا و کشته‌ها معادله را معکوس و مقاومت دست برتر را پیدا کرده است.

حدادعادل با بیان اینکه هدف غربی‌ها ایجاد یک رژیم جعلی در منطقه است، اظهار کرد: یهودی‌ها و صهیونیست‌ها بعد از جنگ اول جهانی برای ایجاد یک کشور جعلی در قلب جهان اسلام طراحی کردند و بعد از جنگ دوم جهانی نقشه خود را عملی ساختند. حقیقت این ماجرا این است که غرب همیشه از اسلام سیاسی وحشت داشت و با پیروزی انقلاب اسلامی هم این وحشت روزافزون شد. بنای غربی‌ها این بود که دیگر اجازه ندهند اسلام به عنوان یک قدرت سیاسی در منطقه قد علم کند.

وی تاکید کرد: وظیفه‌ اسرائیل این تعریف شده که جهان اسلام تضعیف شود و اتحاد بین مسلمانان برقرار نشود. برای دنیای غرب اسرائیل حکم یک پاسگاه و کلانتری منطقه‌ای را داشت که دستور از دنیای غرب بگیرد و در دل جهان اسلام مجری برنامه‌های غرب باشد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب یادآور شد: در واقعیت آنچه اتفاق افتاده این است که طی ۷۵ سال گذشته، این مردمی که آمریکایی‌ها آنان را از بیخ و بن انکار کرده بودند همچنان دارند مقاومت می‌کنند و شهید می‌دهند. از سرزمینشان دفاع می‌کنند و قصد بازگشت دارند.

وی با بیان اینکه غربی‌ها شعارهای زیادی سر می‌دهند، اظهار کرد: در هر زمینه‌ای از حقوق بشر، مردم‌سالاری، آزادی و صلح دنیای غرب پر از شعار است ولی همه‌ این شعارها در آزمایشگاه فلسطین محک خورده و باطل شده. این یک واقعیت است که هر ادعایی دنیای غرب کند می‌بینید در فلسطین خلاف آن عمل شده و خود این برای بی‌آبرویی غربی‌ها کافی است. اگر کسی وجدان و انصاف داشته باشد می‌تواند ماهیت این تمدن غرب را نه در شعار، بلکه در عمل در آزمایشگاه فلسطین تجربه کند.

حدادعادل گفت: صهیونیست‌ها می‌خواهند با هواپیما و بمب آبروی از دست رفته خود را تحصیل کنند و با به شهادت رساندن بی‌گناهان حیثیتی برای خودشان پیدا کنند که آنهم دربرابر مشکلات داخلی که دارند راه به جایی نمی‌برد. ما امیدواریم خداوند کمک کند و این اتفاقاتی که در حال وقوع است به سود مردم فلسطین، نیروهای مقاوم و مبارز، مقاومت و جهان اسلام تمام شود و این آغازی برای پایان اسرائیل باشد.


اسرائیل برای دنیای غرب حکم کلانتری منطقه‌ را دارد – پایگاه خبری هشت صبح