از فارسی حرف زدن گولسیانی تا پاسخ جالب به خبرنگاران در مورد پنالتی مقابل الدحیل

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، گئورگی گولسیانی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل شمس آذر در پاسخ به خبرنگاری که پرسید در بازی با الدحیل پنالتی از دست دادی ولی این مسابقه دبل کردی، گفت: شما آن پنالتی را هیچ وقت فراموش نمی‌کنید. درسته؟

وی ادامه داد: من خوشحالم که پیروز مسابقه شدیم. بازی آسانی نبود. برخی اوقات تمرکزمان را از دست می‌دهیم. من هر موقع صحبت می‌کنم، می‌گویم که باید پیشرفت کنیم. ما آرام آرام در حال بهبودیم. امیدوارم برد امروز، قدم اول برای پیروزی‌های بعدی و تکرار قهرمانی باشد. ما پرسپولیسیم و ما همیشه باید قهرمان شویم.

گولسیانی گفت: مرتضی در ابتدا انسان شریفی است و بعداً یک بازیکن بسیار خوب. اتفاق خیلی خوبی است  که در کنارش بودم ولی فراموش نکنیم که ما الان بازیکن بسیار خوبی مثل فرشاد فرجی در خط دفاع داریم. او بازی خیلی خوبی امروز داشت.

وی در واکنش به اینکه به دومین گلزن خارجی باشگاه پرسپولیس بدل شده، اظهار داشت: واقعا؟ ماشاالله. مرسی.

گولسیانی در پاسخ به اینکه شایعاتی وجود دارد که او با سپاهان مذاکره کرده، گفت: نه درست نیست. یک سری مشکلات مالی وجود داشت. یک سری نامه نگاری وجود داشت ولی خوشبختانه آنها تمام بدهی‌های مرا پرداخت کردند.

وی ادامه داد: الان باید بگویم که از آنها ممنونم به خاطر اینکه به من احترام گذاشتند. با اینکه بعداً پرداخت کردند ولی پرداخت کردند.

گولسیانی در پاسخ به اینکه رویایش در سال جدید چیست، اظهار داشت: اول از همه سلامتی خودم و خانواده‌ام. من مسؤول خانواده‌ام هستم. سپس می‌خواهم دوباره قهرمان شوم و بهترین عملکردم را به نمایش گذارم.

وی در خصوص اینکه او یا حسین کنعانی زادگان پنالتی‌زن اول پرسپولیس است، اظهار داشت: نمی‌دانم. حسین نیز یک پنالتی‌زن قهار است. برای من از لحاظ روانی پس از آن پنالتی، پنالتی زدن ساده نیست. با این حال فکر می‌کنم شخصیت مناسبی برای این را دارم که دوباره پشت ضربه بیایستم. امیدوارم یک روزی شما هم آن پنالتی را فراموش کنید.

پایان پیام/  این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا