ارتش در عرصه‌های مختلف دفاعی و امدادی حماسه آفریده است – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email


به گزارش خبرنگار مهر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش در آیین اختتامیه نخستین نمایشگاه جامع تربیت و آموزش ارتش انقلابی نیروی انسانی تا سرمایه انسانی که صبح امروز در ستاد ارتش برگزار شد با تقدیر از برگزار کنندگان این نمایشگاه طی سخنانی، اظهار داشت: این نمایشگاه نماد اثبات کارایی و کار آمدی و اثر بخش است.

وی ادامه داد: منش نظامی گری و کار آمدی نیروها ارتش نشان دهنده اثر بخشی آموزش‌ها در آتش است.

فرمانده کل ارتش برپایی رزمایش بزرگ در جاسک را نماد اقتدار علمی و فناوری ارتش دانست و گفت: ارتش در عرصه‌های مختلف دفاعی و کمک به مردم در بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و شیوع بیماری کرونا حماسه آفرید و به معنای واقعی کلمه درخشید که همه اینها نماد اثربخشی آموزش و پرورش و اصول تربیتی در ارتش است.

وی دست‌اندرکاران پروژه و آموزش در ارتش را شایسته تقدیر و تشکر دانست و گفت: ما نباید به جایگاه امروز بسنده کنیم بلکه باید با تلاش و مجاهدت روز به روز بهتر شویم تا بتوانیم ارتشی در تراز انقلاب اسلامی باشیم.

وی اظهار داشت: تربیت و آموزش رکن اصلی برای رسیدن به اهداف است و اگر آموزش صحیح باشد دسترسی به اهداف تسریع خواهد یافت.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه از دیرباز در ارتش تربیت و آموزش مهم بوده است، گفت: این آموزش بر پایه ایمان، آموزش و انضباط بوده است.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: تربیت و آموزش در همه نظریه و راهبردها جای خود را داشته است.

وی با اشاره بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند آموزش در نیروهای مسلح یک فریضه است، گفت: پس از فرمایشات معظم‌له موضوع آموزش به طور جد در دستور کار ارتش قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا