اراده خود را بر دشمن تحمیل کرده‌ایم

Print Friendly, PDF & Email

سردار حاجی‌زاده:

اراده خود را بر دشمن تحمیل کرده‌ایم

اراده خود را بر دشمن تحمیل کرده‌ایم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: در حوزه‌های نظامی و امنیتی توانسته ایم اراده خود را بر دشمن تحمیل کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دیدار جمعی از جوانان ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: آینده متعلق به شما جوانانی است که وارث نتیجه تلاش‌ها، مجاهدت‌ها و خون‌های پاکی هستید که برای آرمان‌های انقلاب نثار شده است.

سردار حاجی‌زاده افزود: شما باید خود را برای پذیرش مسئولیت‌های مختلف اجتماعی از بخش‌های خرد تا بخش‌های کلان آماده کنید که این آمادگی به لحاظ اعتقادی، معنوی، روحی، تخصصی و مهارتی باید به دست آید و همچنین در این راه باید از تجربه‌های موفق و حتی ناموفق دیگران استفاده کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خطاب به جوانان تاکید کرد: شما جوانان عزیز باید تاریخ را خوب بدانید و دوران قبل از انقلاب و بعد از انقلاب را مقایسه کنید و از ناکامی‌ها، شکست‌ها و عقب افتادگی‌های دوران قبل از انقلاب از جمله جداشدن بخش‌هایی از کشور پهناور ایران عزیز، جنایت‌هایی که استعمارگران به خصوص آمریکا و انگلیس در ایران انجام دادند، آگاه شوید.

وی با اشاره به دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: در آن دوران، امنیت و اقتدار ما در دست آمریکایی‌ها بود به طوری که ۵۰ هزار نفر مستشار آمریکایی در ایران مستقر بودند و صنایع و ساختار کشور ما در دست آن‌ها بود، اما الان خودمان یک ابرقدرت هستیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان کشور ما از خباثت دست نکشیده و با راه اندازی غائله‌هایی مانند قیام مسلحانه منافقین و کشته شدن چندین هزار نفر از هموطنان عزیز ما توسط آن‌ها، تجزیه طلبان، جنگ تحمیلی هشت ساله و کمک همه جانبه از صدام، تحریم‌های همه جانبه تا فتنه‌هایی که علیه کشور ما روا داشتند سعی در فروپاشی نظام ما داشته و دارند.

وی افزود: در طول این سال‌ها، دشمن اصل نظام را مورد هجمه قرار داده است که مرکز این هجمه امید مردم است. زیرا، دشمن می‌داند اگر ملتی ناامید شود همه چیز خود را از دست می‌دهد، ولی در مقابل مردم کشور ما با همت بالا و قدرت ایمان و همچنین با تلاش و کوشش به پیشرفت‌های بزرگی در عرصه‌های مختلف علمی، نظامی، پزشکی و … دست پیدا کرده است. البته مشکلاتی نیز وجود دارد که باید با صبر و استقامت و تلاش بیشتر آن‌ها را حل کرد.

سردار حاجی‌زاده با اشاره به دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی تاکید کرد: همانطور که در حوزه‌های نظامی و امنیتی توانستیم اراده خود را بر دشمن تحمیل کنیم به طوری که اکنون در لبه تکنولوژی قرار داریم در حوزه‌های دیگر نیز می‌توانیم با اراده به اهداف بالای انقلاب دست یابیم و فقط باید خود را باور داشته باشیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه امروز دشمن در موضع ضعف قرار گرفته است و این هیاهو و سروصداها از موضع قدرت نیست و به انتهای خط رسیده‌اند، خاطرنشان کرد: امروز به لطف الهی در اوج قدرت قرار داریم و در زمینه‌های که فعالیت کرده‌ایم، پیش‌رو هستیم.

وی ادامه داد: اگر در حوزه‌هایی مانند اقتصاد آسیب می‌بینیم از حوزه قدرت دشمن نیست بلکه به خاطر ضعف‌هایی است که خودمان داریم و باید آن‌ها را جبران کنیم و انتقاد محض نداشته باشیم بلکه هر شخصی به اندازه وسع خود باید در زمینه‌ای که مشغول به کار است احساس مسئولیت کرده و تلاش کند.

سردار حاجی‌زاده در پایان گفت: دشمنان ما در حال حاضر بیشتر از هر حوزه دیگر در حوزه رسانه ورود کرده و تلاش می‌کند بر ذهن، فکر و باورهای ما نفوذ کند و با اخبار جعلی و وارونه ذهن مخاطب را منحرف کند. به همین دلیل، باید دشمن شناسی خود را ارتقا بدهیم و بدانیم آنان خیرخواه ما نبوده و نیستند.

وی افزود: ما همه سرنشینان یک کشتی بزرگ به نام ایران هستیم که سرنوشت یکسانی داریم که اگر در قسمتی کوتاهی صورت بگیرد خسارت آن متوجه همه است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا