موسوی در صحن مجلس مطرح کرد؛ احتمال بیوتروریستی بودن مسمومیت دانش‌آموزان نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: دانش آموزان بیش از ۱۰ مدرسه اردبیل دچار مسمومیت و بیوتروریسم شدند. دشمنان ما به سراغ دختران، نوجوانان و مدارس می‌روند تا رعب و وحشت را در جامعه ایجاد کنند. به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام کاظم موسوی در […]

موسوی در صحن مجلس مطرح کرد؛

احتمال بیوتروریستی بودن مسمومیت دانش‌آموزان

احتمال بیوتروریستی بودن مسمومیت دانش‌آموزان

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: دانش آموزان بیش از ۱۰ مدرسه اردبیل دچار مسمومیت و بیوتروریسم شدند. دشمنان ما به سراغ دختران، نوجوانان و مدارس می‌روند تا رعب و وحشت را در جامعه ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام کاظم موسوی در جلسه علنی نوبت امروز (پنجشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، اظهار داشت: با توجه به مسمومیت دانش آموزان انتظار می‌رود که رئیس مجلس نسبت به این موضوع اظهارنظر کند.

وی متذکر شد: دانش آموزان بیش از ۱۰ مدرسه اردبیل دچار مسمومیت و بیوتروریسم شدند. دشمنان ما به سراغ دختران، نوجوانان و مدارس و خانواده‌ها می‌روند تا رعب و وحشت را در جامعه ایجاد کنند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است مسئولان امنیتی و وزرای کشور و اطلاعات به این موضوع به خصوص توجه کنند و عملیات ویژه ای انجام شود.


احتمال بیوتروریستی بودن مسمومیت دانش‌آموزان