به گزارش خبرنگار مهر، اجتماع مردمی (حریفت منم – اجتماع بزرگ عاشقان مبارزه با اسرائیل) با حضور شهروندان تهرانی در میدان فلسطین برگزار شد. مردم با سردادن شعار «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» و «فلسطین حمایتت می کنیم» خواستار برخورد قاطع جبهه مقاومت با اسرائیلی‌ها شدند. پلاکاردها با مضمون […]

به گزارش خبرنگار مهر، اجتماع مردمی (حریفت منم – اجتماع بزرگ عاشقان مبارزه با اسرائیل) با حضور شهروندان تهرانی در میدان فلسطین برگزار شد.

اجتماع عاشقان مبارزه با اسراییل در میدان فلسطین

مردم با سردادن شعار «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» و «فلسطین حمایتت می کنیم» خواستار برخورد قاطع جبهه مقاومت با اسرائیلی‌ها شدند.

اجتماع عظیم عاشقان مبارزه با اسراییل در میدان فلسطین

پلاکاردها با مضمون آزادی فلسطین و قدس شریف در کنار عکس‌هایی از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دستان مردم دیده می‌شود.

اجتماع عظیم عاشقان مبارزه با اسراییل در میدان فلسطین

همچنین در ادامه این مراسم، گروه‌های سرود وصال و آوای حرم نیز به اجرای سرود پرداختند.

حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان نیز در میان تجمع‌کنندگان حضور یافت و در سخنانی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم کودکش صهیونیستی، گفت: مردم غزه به گردن جهانیان حق دارند زیرا اروپایی‌ها و مسیحیان را نیز دارند از زیر یوغ صهیونیست‌ها نجات می‌دهند.

اجتماع عظیم عاشقان مبارزه با اسراییل در میدان فلسطین

وی افزود: آنانی که در حال حاضر دوست دارند آب و غذا و دارو به مردم غزه بفرستند، بدانند که بهترین کمک، بیدار کردن مردم اروپاست.

حجت‌الاسلام پناهیان رسالت بزرگ مسلمانان را رساندن صدای مظلومیت ملت فلسطین به مردم اروپا، آمریکا و آمریکای لاتین دانست و تصریح کرد: ما چیزی مهم‌تر از سلاح برای مردم غزه فرستادیم و آن آموزش تولید سلاح و موشک برای نابودی صهیونیست‌هاست. مهم‌ترین سلاحی که برای مردم غزه فرستادیم، تفکر مقاومت است.