ورزشی

اتهام بزرگ وین رونی به بازیکنان یونایتد

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

وین رونی معتقد است که بازیکنان منچستریونایتد به خاطر در پیش بودن یورو ۲۰۲۴ کم فروشی می‌کنند و از جان و دل مایه نمی‌گذارند.

به گزارش ایسنا، اریک تن هاخ هلندی در تابستان ۲۰۲۲ پس از تاثیرگذاری در آژاکس به عنوان سرمربی یونایتد منصوب شد. پس از همکاری با پپ گواردیولا در بایرن مونیخ، انتظارات زیادی از او وجود داشت.

به گزارش دیلی میل، اولین فصل هدایت تن هاخ پس از قهرمانی در جام کارابائو و صعود به لیگ قهرمانان خوب بود با این حال، فصل جاری برای این تیم بسیار بد پیش رفت و یونایتد در حال حاضر در رده هشتم جدول لیگ برتر قرار دارد. در لیگ قهرمانان، یونایتد پس از بایرن مونیخ، کپنهاگن و گالاتاسرای در انتهای گروه قرار گرفت و به لیگ اروپا هم نرسید. 

رونی، اسطوره باشگاه یونایتد درباره ارزیابی‌اش از دوران حضور تن هاخ در یوتایتد گفت: یونایتد خیلی خیلی غیر قابل پیش بینی شده است. همانطور که مایکل آرتتا می‌گفت، شما وارد اولدترافورد می‌شوید و نمی‌دانید یونایتد چه عملکردی خواهد داشت. بعضی مواقع تیم بسیار خوب است و بعضی مواقع بسیار ضعیف. یونایتد در طول فصل، گل‌هایی خورده که هیچ‌کس انتظارش را نداشته است. هیچ‌وقت به اندازه الان احساس بدی به نسبت به یونایتد نداشتم.

رونی در بخش بعدی افزود: من فکر می‌کنم همه برای شغلشان می‌جنگند. مدیران، بازیکنان، مربیان و تلاش می‌کنند ولی تاثیر مثبتی در یونایتد ندیدیم. البته فینال جام حذفی را در پیش داریم و ممکن است فصل با قهرمانی تمام شود. 

بازیکنان کم‌کاری می‌کنند

وین رونی در ادامه اتهام بزرگی به بازیکنان این تیم زد و گفت: بازیکنان فوق العاده‌ای در تیم هستند که کمتر از توانایی‌های خود بازی می‌کنند. به مصدومیت‌های جزئی بازیکنان یونایتد نگاه کنید. برخی از آنها قادر به بازی هستند ولی به خاطر یورو ترجیح می‌دهند برای یونایتد بازی نکنند.  

منچستریونایتد در فینال جام حذفی مقابل منچسترسیتی بازی خواهد کرد. در تابستان، برخی از بازیکنان یونایتد برای تیم‌های ملی خود در مسابقات یورو ۲۰۲۴ در آلمان به میدان خواهند رفت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا