سردار سلامی: اتحاد ارتش و سپاه موجب هراس دشمن است اهواز – فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت بازدارندگی و اتحاد ارتش و سپاه موجب دلگرمی ملت، هراس دشمن و رضایت فرمانده معظم کل قوا (مدظله) شده است. به گزارش خبرنگار مهر، سردار پاسدار حسین سلامی روز جمعه در دیدار امیر سرتیپ دوم خلبان […]

سردار سلامی:

اتحاد ارتش و سپاه موجب هراس دشمن است

اتحاد ارتش و سپاه موجب هراس دشمن است

اهواز – فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت بازدارندگی و اتحاد ارتش و سپاه موجب دلگرمی ملت، هراس دشمن و رضایت فرمانده معظم کل قوا (مدظله) شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار پاسدار حسین سلامی روز جمعه در دیدار امیر سرتیپ دوم خلبان جواد ولدی فرمانده پایگاه هوایی وحدتی دزفول در این پایگاه ضمن قدردانی از فرماندهان ارتش و سپاه در شمال خوزستان، نیروهای مسلح را متحد و با بصیرت خواند.

وی افزود: ۲ بال نظامی کشور یعنی ارتش و سپاه مایه افتخار نظام هستند و با تمام قوا در هر زمان و هر مکان که لازم باشد تا پای جان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

امیر سرتیپ دوم خلبان جواد ولدی فرمانده پایگاه شکاری وحدتی دزفول نیز ضمن تبریک ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار گزارشی از عملکرد و توان نظامی این پایگاه ارائه داد.

وی گفت: اتحاد، همفکری و هم افزایی ارتش و سپاه که به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ید واحد هستند، در بالاترین سطح ممکن در این منطقه است.


اتحاد ارتش و سپاه موجب هراس دشمن است