به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، آردا گولر که تابستان امسال از فنرباغچه با ۲۰ میلیون یورو به رئال مادرید آمد، به دلیل مصدومیت هنوز نتوانسته برای این تیم به میدان برود. مصدومیت‌های متعدد ستاره ۱۸ ساله باعث شد تا رسانه‌ها به انتقاد از گولر بپردازند و خرید او را اشتباه بدانند اما به گفته […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، آردا گولر که تابستان امسال از فنرباغچه با ۲۰ میلیون یورو به رئال مادرید آمد، به دلیل مصدومیت هنوز نتوانسته برای این تیم به میدان برود.

مصدومیت‌های متعدد ستاره ۱۸ ساله باعث شد تا رسانه‌ها به انتقاد از گولر بپردازند و خرید او را اشتباه بدانند اما به گفته خوزه دیاز، آنچلوتی به این بازیکن اعتماد کامل دارد.

خبرنگار مارکا در گزارشی به اعتماد کامل رئال مادرید به آردا گولر پرداخت و نوشت: از زمانی که گولر به تمرینات رئال مادرید اضافه شد، توجه آنچلوتی را به خود جلب کرد. مرد ایتالیایی به او اعتماد کامل دارد و می‌خواهد در ماه سخت ژانویه به این بازیکن میدان بدهد.

گولر به تمرینات رئال اضافه شده ولی هنوز به آمادگی کامل نرسیده است. البته دیاز مدعی شده که آنچلوتی علاقه دارد تا به او بازی بدهد ولی تصمیم گیری را به خود بازیکن سپرده است. این بازیکن می‌تواند در ۲ بازی باقی‌مانده در لالیگا مقابل ویارئال و آلاوز به میدان برود.

همچنین خبرنگار مارکا نوشت که رئال مادرید تایید کرده که این بازیکن، مهارتی متفاوت دارد و در بازی‌های بعدی خودش را اثبات خواهد کرد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید