اقتصادی

آغاز پیش‌فروش ۳ محصول سایپا / ترافیک سایت بالاست؛ متقاضیان صبور باشند

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

ایسنا: گروه خودروسازی سایپا، به مناسب عید سعید قربان، از ساعت ۱۰ صبح امروز (چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه)، امکان ثبت‌نام برای سه محصول ساینا S با استاندارد ۸۵گانه،‌ کوییک GX-L و سهند S را فراهم کرده است؛ با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام تا زمان تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده، تعداد زیادی از متقاضیان از دقایق آغاز ثبت‌نام مراجعه کرده و از این‌رو سایت فروش این گروه خودروسازی کند شده است.

 

پیش فروش محصولات سواری شرکت‌های سایپا (و پارس‌خودرو به عنوان زیرمجموعه سایپا) با موعد تحویل دی‌ماه الی اسفندماه سال جاری است از ساعت ۱۰ صبح امروز (چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه) آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

 

با توجه به اینکه بازه‌ خاصی برای ثبت‌نام در نظر گرفته نشده و مهلت ثبت‌نام، تا پایان تکمیل ظرفیت خودروها، صورت می‌گیرد، در همان دقایق ابتدایی آغاز ثبت‌نام، تعداد زیادی از متقاضیان به سایت فروش این گروه خودروسازی مراجعه کرده که همین موضوع سبب اختلال در سایت و کند شدن فرآیند ثبت‌نام شده است؛ در این رابطه، سایپا، از متقاضیان درخواست دارد تا در حین فرایند ثبت‌نام، صبور بوده و تا پایان فرآیند ثبت‌نام محصول مورد نظر خود، مراحل را طی کنند. 

 

در این مرحله از پیش‌فروش محصولات سایپا که به مناسبت عید سعید قربان اجرایی شده، سه محصول سهند S، ساینا S با استاندارد ۸۵گانه، و کوییک GX-L با ترمز ESC و عرضه شده است. 

 

نکته قابل توجه این است که پیش فروش برای خودروی ساینا S با استاندارد ۸۵گانه و کوییک GX-L با ترمز ESC  ویژه سه گروه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده است و خودروی سهند S صرفا برای طرح عادی اجرا می‌شود.

آغاز پیش‌فروش ۳ محصول سایپا / ترافیک سایت بالاست؛ متقاضیان صبور باشند

متقاضیان با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com می‌توانند خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

در این طرح فروش و در راستای عرضه مناسب خودرو به متقاضیان واقعی،‌ صرفاً محدودیت هر کدملی، یک خودرو اعمال خواهد شد و امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال با عمر خودروی موضوع پلاک مزبور بیش از ۵ سال میسر است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا