ورزشی

آرائوخو پایه‌گذار بازگشت پاری‌سن‌ژرمن/ زنبورها فاتح شب جنون‌آمیز وستفالن

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با ۲ بازی آغاز شد که طی آن پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند، بازنده‌های دور رفت جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کردند.

به گزارش ایسنا، بارسلونا در مونتجویک میزبان پاری‌سن‌ژرمن بود و جو وحشتناکی از سمت هواداران بارسا علیه پاریسی‌ها و علی‌الخصوص عثمان دمبله وجود داشت. بارسا با کمک این فشار هواداری توانست یک گل زودهنگام توسط رافینیا به ثمر برساند اما آرائوخو مدافع اروگوئه‌ای بارسا حکم حذف تیمش را با اشتباه مرگبارش صادر کرد.

آرائوخو در اواسط نیمه اول با اشتباهی بچه‌گانه اخراج شد و ژاوی یامال ستاره تیمش را قربانی او کرد تا یک مدافع وارد زمین کند و در اواخر نیمه اول دمبله سکوهای مونتجویک را به سکوت وا داشت.

در نیمه دوم پاریس ابتکار عمل را به دست گرفت و با بریس ام‌باپه و گل ویتینا موفق شد نهایتاً با نتیجه ۴ بر یک پیروز شود تا در مجموع مقابل بارسلونا با نتیجه ۶ بر ۴ به برتری برسند و راهی نیمه‌نهایی شوند.

دمبله که زیر فشار وحشتناک هواداران بارسلونا قرار داشت با یک گل و کسب یک پنالتی بهترین بازیکن زمین شد.

در دیگر بازی اما اتلتیکومادرید در سیگنال ایدونا پارک زمین‌گیر شد و نتوانست راهی دور نیمه‌نهایی شود.

دورتموند بازی را عالی شروع کرد و با گل‌های برنت و ماتسن با پیروزی ۲ بر صفر به رختکن رفت اما در نیمه دوم گل به خودی هوملس و گل کورئا بازگشت سیمئونه را تکمیل کرد.

اما این پایان کار نبود و در دقایق ۷۱ و ۷۴ فولکروک و سابیتزر در کمتر از ۳ دقیقه نسخه روخی بلانکو را پیچیدند تا زنبورها فاتح شب جنون آمیز وستفالن شوند.

به این ترتیب پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند که در دور گروهی بازماندگان گروه مرگ بودند حالا در نیمه‌نهایی مجددا یکدیگر را ملاقات خواهند کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا