آخرین تحلیل امنیتی اسراییل از عملکرد سردار قاآنی

Print Friendly, PDF & Email

هشت صبح: یک تحلیلگر مسائل امنیتی رژیم صهیونیستی نسبت به افزایش قدرت روزافزون سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس و تشکیل جبهه واحد علیه اسرائیل در کلیه مناطق ابراز نگرانی کرد.

امیر بوخبوط کارشناس مسائل امنیتی رژیم صهیونیستی با اذعان به افزایش تهدیدات امنیتی علیه این رژیم، ضمن اشاره به سفرهای منطقه‌ای اخیر سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس افزود: به‌نظر می‌رسد به‌وضوح فرایند واحدی در تمامی جبهه‌ها احساس می‌شود، از شمال و جنوب تا کرانه باختری… دشمنان اسرائیل بر این باورند که زمان نبرد با اسرائیل و یا محک زدن این رژیم فرارسیده است، بیشتر این گروه‌ها متحد ایران هستند.

فرمانده نیروی قدس سپاه

وی در ادامه با اشاره به سفرهای منطقه‌ای سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به کشورهای مختلف نوشت: سفرهای قاآنی به منطقه نگران‌کننده است. جانشین سردار سلیمانی درگیر امور سوریه، لبنان، عراق، خلیج فارس و دریای سرخ است. قدرت او درحال افزایش است و با تقویت بنیه مالی‌اش، در حال برقراری ارتباط میان جبهه‌های مختلف است.

ارزیابی این کارشناس صهیونیست تنها ساعاتی پس از بازدید حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران از نقطه صفر مرزی لبنان و سرزمین‌های اشغالی در منطقه مارون الرأس منتشر شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا