بخشدار کدکن: ۷ پروژه عمرانی در بخش کدکن همزمان با دهه فجر افتتاح می‌شود تربت حیدریه- بخشدار کدکن از افتتاح ۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در بخش کدکن شهرستان تربت حیدریه خبرداد. به گزارش خبرنگار مهر، قاسم عرب زاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان تربت حیدریه […]

بخشدار کدکن:

۷ پروژه عمرانی در بخش کدکن همزمان با دهه فجر افتتاح می‌شود

۷ پروژه عمرانی در بخش کدکن همزمان با دهه فجر افتتاح می‌شود

تربت حیدریه- بخشدار کدکن از افتتاح ۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در بخش کدکن شهرستان تربت حیدریه خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم عرب زاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان تربت حیدریه اظهار کرد: ۷ پروژه عمرانی در حوزه‌های مختلف از جمله دهیاری‌ها، جهاد کشاورزی، اداره ورزش و جوانان و شهرداری با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در ایام الله دهه فجر برای ارائه خدمات هر چه بهتر به مردم در سطح منطقه افتتاح خواهد شد.

بخشدار کدکن تصریح کرد: افتتاح پل ورودی روستای دافی، بهره برداری از زمین چمن روستای رقیچه، افتتاح ساختمان شهرداری کدکن، بهره برداری از خط انتقال آب کشاورزی در روستای بُرس، افتتاح ساختمان دهیاری اسفیز، آسفالت معابر شهری و پروژه تبدیل سیم به کابل روستای برس به متراژ ۹۷۰ متر از جمله پروژه‌های بخش کدکن است.

وی بیان کرد: در ایام الله دهه مبارک فجر برنامه‌های مختلفی اعم از فرهنگی، هنری، ورزشی و پروژه‌های عمرانی برای منطقه پیش بینی شده که طی این مدت اجرا و برگزار می‌شود.


۷ پروژه عمرانی در بخش کدکن همزمان با دهه فجر افتتاح می‌شود