گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر امور خارجه هلند وزیر امور خارجه کشورمان در پی تماس تلفنی ووپکه هوکسترا وزیر خارجه هلند، در مورد مهمترین موضوعات مورد اهتمام دو کشور در عرصه دوجانبه و بین المللی با وی گفتگو و تبادل نظر کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه پنجشنبه در […]

گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر امور خارجه هلند

گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر امور خارجه هلند

وزیر امور خارجه کشورمان در پی تماس تلفنی ووپکه هوکسترا وزیر خارجه هلند، در مورد مهمترین موضوعات مورد اهتمام دو کشور در عرصه دوجانبه و بین المللی با وی گفتگو و تبادل نظر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه پنجشنبه در پی تماس تلفنی ووپکه هوکسترا وزیر خارجه هلند، در مورد مهمترین موضوعات مورد اهتمام دو کشور در عرصه دوجانبه و بین المللی با وی گفتگو و تبادل نظر کرد.

رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان با اشاره به سابقه تاریخی و چهارصد ساله روابط دو کشور ایران و هلند، بر آمادگی کشورمان برای توسعه بیش از پیش همکاری‌ها بین دو کشور در حوزه‌های مختلف تأکید کرد.

امیر عبداللهیان همچنین عید کریسمس را به دولت و ملت هلند تبریک گفت.

آقای ووپکه هوکسترا وزیر امور خارجه هلند نیز در این دیدار با اشاره به سابقه تاریخی روابط دو کشور، بر اهتمام این کشور برای ادامه گفتگوهای دو جانبه در موضوعات سیاسی و کنسولی تأکید کرد و برای برگزاری رایزنی‌های سیاسی دوجانبه اعلام آمادگی نمود.

وزیر امور خارجه هلند همچنین متقابلاً سال نو میلادی را به دولت و ملت ایران به خصوص مسیحیان تبریک گفت.


گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر امور خارجه هلند